Понад мільйон доларів припаркувалося в Ужгородському районі. ФОТО

Понад мільйон доларів припаркувалося в Ужгородському районі. ФОТО

28 червня стартував Перший Всеукраїнський з’їзд власників автомобілів марки Land Rover. Протягом дня до туристичного комплексу «Богольвар», що в Ужгородському районі, прибували екіпажі з усієї України, а також Польщі, Угорщини і навіть Франції. В основному це власники авто марок: Defender, Discovery, Freelander та Range Rover. Загальна вартість всіх авто сягнула більше 1 млн. доларів.

Учасники з Ужгорода, Донецька, Івано-Франківська, Староконстантинова, Києва та Одеси цілими сім’ями завітали на свято. До слова, наймолодшій учасниці заходу нещодавно виповнився всього рік.

Гості активно реєструвалися на екстремальні і туристичні виїзди та поселялися в готель, а дехто віддавав перевагу наметовому містечку поруч з паркінгом. При чому паркуватися власникам авто не заважали навіть брили каміння.

 

Ввечері офіційне відкриття з’їзду оголосив організатор свята - Денис Шалаєв. Він разом з представниками корпорації «НеПонял» привітали всіх гостей з імпровізованої сцени прямо на даху одного з авто.

Бренд-директор «Брітіш Моторс Україна» Олександр Томашевський розповів про родзинку серед привезених тест-авто - кроссовер класа «люкс» Range Rover Evoque. Також всі бажаючі мали змогу проїхатися на Range Rover Sport та Defender Puma.

 

Далі учасників розважали цікавими конкурсами та жартами. Кожен міг позмагатися у «метанні чобота» або в «метанні калоші» та виграти фірмові чашки Land Rover.


Завершився день частуванням гостей традиційним закарпатським бограчем та стравами на мангалі.

Всі розійшлися відпочивати перед завтрашніми виїздами. Хто обрав екстрим маршрути готує лебідки та інше оснащення авто, а хто туристичні – фотоапарати та хороший настрій. Далі буде…

Більше фото – у розділі Фоторепортаж.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання