Різдвяні канікули з користю
Освітній тур для абітурієнтів:
навчання у Празі із перспективою подальшого працевлаштування
12-16 січня 2019 / Прага
Навчання у Празі - найкраща інвестиція у своє майбутнє
Міжнародний Інститут європейських мов та комунікації у співпраці з "Майстернею подорожей" оголошує новий набір на перший у році 2019 освітній тур до Праги.
Програма освітнього туру
Візити до найкращих навчальних закладів Праги, професійна інформація щодо візових питань, обмін досвідом з україномовними студентами і аспірантами Чехії, мовний воркшоп і тест на психологічну готовність до навчання за кордоном.
1. Зустріч у Празі
Наші співробітники забезпечать повний супровід майбутніх абітурієнтів та їх батьків - зустріч, поселення, пізнавальні екскурсії у святковій новорічній Празі.
2. Освіта Чехії: переваги для українців
Вступна лекція про можливості безкоштовного і платного навчання у Чеській республіці. Підготовчі мовні курси як складова майбутньої освіти.
3. Візити до університетів і гімназій
Побуваємо у знаменитому Карловому університеті - одному з найповажніших у світі, Слов'янській гімназії, Інституті туризму, адже українці активно здобувають у Празі як вищу, так і середню освіту.
4. Неформальна вечірка
Як насправді виглядає навчання у Празі: інформація з перших уст. Зустріч з україномовними студентами і аспірантами Праги у найпопулярнішому студентському кафе з навчальною територією або атмосферному молодіжному пабі.
5. Бонус туру: навчальний воркшоп
Воркшоп зі вступу до навчальних закладів Чеської республіки, нострифікації диплому та шкільного атестату, а також майстер-клас із чеської мови, який гарантовано допоможе зорієнтуватися у Празі навіть самостійно.
6. Незабутні враження
На учасників туру окрім робочих моментів чекає насичена культурна програма від "Майстерні подорожей", прогулянки Прагою, гастрономічна насолода, пам'ятні подарунки, чудові спогади і, очевидно - план щодо навчання для успішного майбутнього!
У вартість туру входить:
Проїзд
Організатори туру забезпечують трансфер Ужгород-Кошіце (автобус) та Кошіце-Прага (поїзд) та зворотні квитки. Перші селфі у Празі - у будівлі історичного вокзалу.
Проживання
Учасники туру проживатимуть у відомому комфортному арт-готелі у самому серці Праги - за два кроки від Вацлавської площі (3 дні, 2 ночі)
Харчування
Смачні сніданки та обіди. Також у готелі наявна кухня з усім необхідним посудом.
Юридична консультація
Відповіді на усі запитання щодо навчання за кордоном, у тому числі візова інформація та можливості для працевлаштування студентів.
Лекція про освіту в Празі і воркшоп
Лекція про можливості безкоштовного і платного навчання у Чеській республіці від магістра з трьома вищими освітами. Воркшоп із вивчення найнеобхідніших фраз чеською мовою.
Екскурсії і подарунки
Прогулянки Прагою, неформальна вечірка, пам'ятні сувеніри - усе це безкоштовні бонуси туру.
Організатори туру:
Наталія Желага
керівник проекту
Юрисконсульт адвокатської компанії "Доладні правознавці", офіційний представник Міжнародного Інституту європейських мов та комунікації у Східній Європі, директор агенції "Майстерня подорожей" (м. Прага). Креативний директор арт-готелю "Bed&Books Art Hotel", м. Прага.
Діана Папазян
куратор туру
Спеціаліст у галузі туризму і готельного бізнесу, здобула у Чеській республіці як середню освіту, так і вищу - випускниця чеської базової школи, англомовної гімназії, а також трьох вищих навчальних закладів Праги. Координатор освітніх турів.
Подорож - це Ваша історія внутрішньої трансформації. Ми створюємо для Вас ідеальні умови.
Ніна Кондратенко
виконавчий директор агентства "Мой Гид по Чехии и Европе", експерт туристичної галузі
Діана Біценко
куратор пізнавальних програм для молоді агентства "Мой Гид по Чехии и Европе" та курсів англійської мови у Празі
Михайло Лисенко
координатор зі зв'язків і співпраці з молоддю, туризмознавець
Ангеліна Липчанська
психолог, консультант за напрямком гештальт терапії, член Професійної Психотерапевтичної Ліги
Відгуки учасників освітніх турів
Освітній тур допоміг мені вибрати спеціальність і навчальний заклад у Празі та й взагалі став для мене першим кроком до здійснення мрії - бути студенткою у цьому прекрасному місті!
Анна Стеценко
Вдячна організаторам туру за безцінну допомогу з документами, без Вас я напевно так і не змогла б вчитися у Празі!
Олеся Яшан
Освітній тур допоміг не тільки мені, а й моїм батькам, які боялися відпускати мене самостійно кудись, коли я була тільки школярка. Тепер мама сама записалася на курси чеської від Інституту європейських мов і комунікації!
Еліна Левенко
Я завжди хотів отримати якісну освіту, як і мої батьки хотіли цього для мене. Тому, коли я потрапив у освітній тур, це стало шансом реалізувати наш план.
Олег Яковенко
Як стати учасником освітнього туру
Заповніть форму нижче і ми контактуватимемо з Вами найближчим часом. Вартість туру при оплаті до 31 грудня – 255 євро, з 1 січня – 355 євро /особа
(сімейна ціна для 2 осіб (мама/батько і абітурієнт) - 450 євро, економія - 60 євро, для 3 осіб (батьки і абітурієнт) - 655 євро, економія - 110 євро). *Знижки дійсні до 1.01.2019
Імя
E-mail
Телефон
Ласкаво просимо до Праги! Vítejte v Praze!
Запитуйте:
З будь-якими питаннями звертайтеся на електронну адресу vzdelavani.praha@gmail.com або за телефонами:

Україна +380509064826 (Viber), Чехія +420773061857 (WhatsApp).
Освітній тур для абітурієнтів:  навчання у Празі із перспективою подальшого працевлаштування