Особливості аналітики ринку Форекс

Для того, щоб торгівля на міжнародному ринку Форекс приносила бажаний результат, трейдер повинен мати максимально повне уявлення про всі процеси та закономірності, присутні в цьому середовищі. Позитивного результату можна досягти лише при повному розумінні тенденцій, що впливають на рух валютних курсів, а також умінні проводити детальний аналіз.

З тих операцій, які у більшості випадків використовують трейдери, можна виділити фундаментальну і технічну аналітику ринку. І в першому, і в другому випадку без прикладних знань обійтися не вдасться. Тому ми пропонуємо уважно прочитати дану статтю, яка розкриє основні секрети і особливості аналітики на ринку Форекс.

Фундаментальний аналіз

Використовуючи на практиці фундаментальну аналітику, трейдер змушений визначати взаємозв'язки між політичними і економічними процесами, вибрати відповідну стратегію а також враховувати коливання соціальної сфери. Трейдер в достатній мірі оволодівший навичками фундаментального аналізу, з легкістю знайде взаємозв'язок між новинними подіями і поведінкою валютних курсів на ринку.

Фундаментальний аналіз називається так через ґрунтовний підхід та розгляд ситуації з різних ракурсів. Ні для кого не стане секретом, що валюта практично будь-якої держави дуже сильно залежить від подій, що в ній відбуваються. Як найбільш доступний приклад, можна навести ситуацію із зміцненням економічної позиції будь-якої держави. В такому випадку рух валютного курсу піднімається вгору. Взагалі, напрям руху валюти безпосередньо залежить від тієї довіри, яка пред'являється до грошової одиниці з боку інвесторів.

Наочно демонструє залежність курсу валюти від інших факторів американський долар, який після дискредитації серйозно знизив свою вартість в очах світового співтовариства. У той же час, поступове зміцнення економіки США призвело до повернення втрачених позицій.

Як відомо, самые успешные трейдеры форекс заробляють на спекуляції валютою і їх прибуток будується на різниці цін, отриманої після перепродажу. Скориставшись аналітичними методами, можна скласти найбільш точний прогноз, заснований на досвіді та наявних закономірностях. Для вмілого застосування на практиці методів фундаментального аналізу, досить цікавитися світовими подіями і переносити новини на валютну динаміку. Професійною якістю, що характеризує грамотного трейдера, можна назвати цікавість, оскільки саме вона сприяє отриманню найбільшого обсягу корисної інформації.

Технічний аналіз

Даний метод аналізу ґрунтується на дослідженні цін валюти та історії коливань на ринку. Головним інструментом для його прибічника стає графік, згідно якого і будуються всі прогнози. Також в допомогу трейдер може взяти собі спеціальну програму з наявним індикатором. Даний інструмент буде сигналізувати і підказувати, в якому напрямку і в який період часу варто укладати угоду для отримання максимальної вигоди. Можна з упевненістю заявити, що технічний аналіз при використанні сучасних технологій суттєво спростив роботу трейдера і автоматизував рутинні завдання. Тим самим гравець отримує більше вільного часу і максимальну результативність.

Популярність технічного аналізу серед учасників ринку Форекс пояснюється його зрозумілістю і зручністю. Даний метод дозволяє візуалізувати отриману інформацію, визначати тенденції на зниження і зростання, а також бачити максимально точне співвідношення грошових одиниць у валютній парі.

Технічний та фундаментальний аналіз – найважливіші складові успішної торгівлі на валютному ринку форекс. Правильні рішення вдається приймати професійним трейдерам, які розбираються в кожній з цих методик. Однак, якщо ви плануєте ще більше знизити ризикову складову, можна поглянути і в бік інших методів аналітичної роботи. Зокрема, також має право на існування і успішно використовується багатьма гравцями на практиці - фрактальний аналіз. Він припускає прогнозування руху цін на валюту за рахунок збігу певних факторів.

Вам же варто визначити найбільш підходящий тип аналітики, з яким ви будете справлятися найкраще. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання