Новини

Що цікавого можна віднайти в блогах українців

Для багатьох людей альтернативою традиційної журналістики стали блоги. Ті, хто довіряють авторській думці і цікавляться «живим» висвітленням інформації, полюбили цей вид творчості і регулярно стежать за дописами улюблених блогерів. Все більше людей заводять й особисті сторінки, щоб поділитися з іншими своїми враженнями і міркуваннями. Успішною стала, зокрема, й ідея Zaholovok.com.ua запрошувати читачів відкривати блоги на його платформі.

Разом з тим, ми також регулярно читаємо улюблені блоги. І ось що найцікавішого помітили останнім часом.

Олександр Селянчин знову вражає реаліями японського життя. Блогер розповідає, що заплановану місяць тому екскурсію з дитсадка скасували через… китайське забруднення повітря. «Економічний зріст буде напевно оплачений мільйонами смертей від раку легень, мільярдами захворювань легень і ще не знаю чим..., - пише блогер про китайський «економічний привіт у вигляді індустріальних забруднень». -  "Радує" те, що тут в Японії це дуже акуратно контролюється і  чуть-шо то нас навіть в садочку попередять - що краще на двір не виходити і китайськими забрудненнями не дихати.»

А хто попередить наших дітей, в Україні?...

  • Олександр Охрименко у своєму блозі на Українській правді показав цікаві дані статистики: скільки грошей (у відсотках) українці витрачають на різноманітні потреби. До того ж, у порівнянні 2005 і 2012 років.

Заголовок запису у блозі говорить сам за себе («Ну, украинцы дают! Скоро сало ломтиками будут нарезать на айфоне!»). Одні з найбільш цікавих фактів:

-          за 7 років українці стали купувати менше вина і горілки;

-          на 3% зменшили свої витрати на покупку продуктів харчування і відповідно збільшили на такий же розмір витрати на купівлю непродовольчих товарів;

-          зросла частка покупок українцями чаю - на 10%, кави - на 9%, безалкогольних напоїв - на 8%, а мінеральної води - на 16%;українці на 46% стали менше витрачати своїх грошей на придбання хліба, але зате на 8% почали більше купувати свіжого м'яса і на 26% різних ковбасних виробів;

-          українці на 11% стали менше витрачати грошей на придбання картоплі, зате на 44% збільшили купівлю овочів і на 92% більше стали купувати фруктів і ягід;

-          зросла на 37% частка витрат українців на комп'ютерну техніку і різні технологічні гаджети. Зате зменшилися на 41% витрати українців на придбання годинників, на 38% на покупку газет і журналів і на 29% на покупку ювелірних виробів.

 

Один з останніх записів містить запитання, на які слід відповісти перед тим, як сідати формувати якісну презентацію. Як завжди — конкретно, практично і дієво. Вже перевірено нами на власному досвіді!

Окрім «газових угод» і всім надоїло політики читачам пропонуються прекрасні фото квітів із стрічок. Можна перейняти досвід і зайнятися прекрасним ;)

А тут нас порадував чудовий пост із практичними порадами про те, як дізнатися над чим пролітає ваш літак, які країни і цікаві місця проминають під ним за час польоту. Залишилося тільки придбати квитки, візи, путівки і — вперед до «усвідомленого» перельоту та насолод від побаченого (ну це якщо хмар не буде).

Попри екзотичну назву, усі продукти можна легко придбати практично на всіх ринках Закарпаття. Уперед і — смачного!

  • Наостанок, нагадуємо: приєднуйтеся до закарпатського рекорду. «Найдовший блог Закарпаття» чекає допису саме від Вас! Загальна тема блогу — «Закарпаття. Про головне».