Одного учасника подій на Драгобраті триматимуть під вартою

Засідання у справі Василя Василинюка триває вже понад годину

Нагадаємо чоловік та четверо його побратимів, бійців ПС, 10 січня брали участь у бійці в турбазі на горі  Драгобрат. 

Василя Василинюка, справу якого розглядали останнім,  на відміну від решти бійців до лікарні не відправили. Натомість стали вивчати можливість  обрання для нього запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без внесення застави. 

Після заслухання всіх аргументів сторін захисту та обвинувачення, а також вивчення всіх матеріалів справи, суддя Світлик ухвалила призначити затриманому Василинюку запобіжний захід у вигляді тримання під вартою максимально до 10:00 8 березня без визначення застави.  Інші запобіжні засоби суддя за матеріалами засідання поважали ненадійними. 

До слова, прокуратура підозрює затриманого у вчиненні інших злочинів, але підозр офіційно у жодному з них оголошено не було. 

Разом з тим,  як повідомив кореспондент zaholovok.com.ua з місця подій,  до суду повернули трьох бійців,  раніше відвезених до лікарні. Видання слідкуватиме за подальшим розвитком подій та інформуватиме про це. 

Loading...
Зображення користувача Гістьмахно.

история повторяется.в свое время руководство германии очень быстро решило проблему неуправляемым отрядов штурмовиков рэма \с а \.если идем в европу то почему не используем.

Зображення користувача Хохол.

Это ряженое быдло нужно пересажать, и как можно скорее. Эти пидо**ры -херои творят беспредел по всей стране и пора с этим заканчивать.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...