На Закарпатті оголосили конкурс матеріалів про прояви сепаратизму і націоналізму

Європейський медіа-центр, Будинок журналіста прес-центру «Нове Закарпаття» та журнал «Журналіст Закарпаття» оголосили конкурс журналістських матеріалів на краще висвітлення проблематики,  що стосується національно-культурних етносів (нацменшин) Закарпаття. В умовах йдеться, що «конкурсні роботи повинні висвітлювати проблематику, в тому числі і негатив, який проявляється у ставленні до представників національних меншин краю і навпаки, проявів  націоналізму, сепаратизму на теренах Закарпаття».
До участі в конкурсі запрошуються журналісти усіх видів ЗМІ, не залежно від регіону розповсюдження, а також усі, кого цікавить тематика конкурсу.

Для оперативності і широкого залучення учасників підсумки конкурсу і нагородження переможців будуть проводитися у чотири тури, тобто щоквартально. До участі в конкурсі приймаються  роботи, які були або не були опубліковані,  випущені в ефір або розміщені на Інтернет-сайтах. Давність оприлюднення робіт може складати не більше трьох місяців до дати закінчення прийому робіт. Роботи приймаються включно до останнього дня кожного кварталу (відповідно 1 туру — до 31 березня,  2 туру — 30 червня, 3 туру — 30 вересня, 4 туру — 31 грудня). Визначення переможців відбувається протягом п’яти робочих днів після строку закінчення подачі конкурсних робіт кожного з турів.
Призери конкурсу незалежно від категорії (друковані ЗМІ, Інтернет-видання, телекомпанії, радіокомпанії) отримають: І премія – 3 000 грн., ІІ премія – 2 000 грн., ІІІ премія – 1 000 грн. (Відповідно, з розбивкою на поквартальні тури, сума становитиме:  І премія –750 грн., ІІ премія – 500 грн., ІІІ премія – 250 грн.).
Для найактивнішого  дописувача встановлена  спецпремія оргкомітету – 2000 гривень (у квартал – 500 грн.)

Анкету учасника конкурсу можна заповнити на сайті http://mediacentr.info.
Роботи для участі в 1 турі приймаються з 15 лютого по 31 березня 2012 року.
Для участі у конкурсі слід надіслати:
- заповнену на сайті або видруковану анкету;
- текст матеріалу (для ТБ та радіо розшифрований сюжет чи програма);
- примірник видання зі статтею чи його копію або диск із записом матеріалу (відео з логотипом ЗМІ у форматі mp4 або avi, аудіоматеріали з джинглом чи позивними передачі та радіостанції у форматі МР-3), для Інтернет-видань може бути збережена сторінка, як веб-архів одним файлом. Матеріали можуть подаватися мовою оригіналу, з доданим перекладом українською або російською мовами.
Конкурсні роботи слід надсилати за адресою: 88006, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Перемоги, 106 «А», Європейський медіа-центр
- рекомендованим листом чи бандероллю
- експрес-доставкою
або електронною поштою nz_mediacentr@ukr.net  
Критеріями оцінки матеріалів є:
- повнота розкриття теми;
- актуальність та гострота матеріалу;
- відповідність нормам журналістської етики та професійним стандартам;
- креативність та динаміка викладення матеріалу;
- відповідність ідеї конкурсу.
У разі, якщо будуть виявлені та доведені факти порушення учасниками Конкурсу норм професійної етики (компіляції творів, колективного авторства, плагіату тощо) результат оцінки матеріалів причетних до цього конкурсантів може бути анульований. Відповідне рішення ухвалює Організаційний комітет.

Фінансування Конкурсу здійснюється за рахунок спеціального фонду організаторів,  інших джерел  та  надходжень,  не  заборонених законодавством.
                  
Контактна особа – Людмила Орос, 095 428 55 67

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання