На вулиці Перемоги в Ужгороді триває ремонт

На вулиці Перемоги в Ужгороді триває ремонт

На частині вулиці Перемоги в Ужгороді, від вулиці Чорновола майже до транспортного кола сьогодні продовжують розпочаті напередодні роботи в рамках капітального ремонту.

Минулого року на частині цієї дороги працювала компанія «Олександрія Кепітал», однак у зв’язку з порушенням термінів виконання робіт міська рада в односторонньому порядку розірвала угоду з цим товариством і оголосила нову тендерну процедуру, переможцем якої стала фірма «Антрол».

Сьогодні безпосередньо на місці робіт із підприємцями, заклади яких розташовані поруч, зустрілися директор департаменту міського господарства Ужгородської міської ради Володимир Бабидорич та керівник фірми-підрядника, яка виконує роботи, Володимир Петах. Підприємці нарікали, що до їхніх магазинів через перекриття дороги немає можливості під’їхати постачальникам і клієнтам, покупцям. Дійшли згоди, що поки вздовж однієї частини робитимуть траншею для зливової вуличної каналізації, з іншої забезпечать проїзд. Така можливість буде вже до кінця цього тижня. Повністю роботи на цій ділянці Перемоги планується завершити до 1 серпня, - повідомляє прес-служба Ужгородської міської ради.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання