Мукачівці стали кращими на чемпіонаті України з велоорієнтування

Вихованці мукачівського клубу спортивного орієнтування «Товариш» (тренери Ніна Расчупкіна та Олександр Цепурдей) успішно виступили в Харкові на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування на велосипедах.

У перший день, в змаганнях серед дорослих на середній дистанції, чемпіонське звання виборов першокурсник Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.Ж.Гжицького 19-річний Олександр Касьянов, четвертим в цій віковій категорії фінішував 18-річний Василь Морозов – першокурсник Ужгородського національного університету. Наступного дня Олександр, поступившись лише досвідченому киянину Артему Стрижаку, підтвердив закономірність свого результату, ставши віце-чемпіоном на довгій (40-кілометровій) дистанції.

У змаганнях юніорів – серед спортсменів не старших 20 років – дві нагороди (золоту на середній та срібну на довгій дистанціях) здобув 18-річний третьокурсник мукачівського професійного ліцею, великолучанець Дмитро Гаршанін. В активі 14-річного дев`ятикласника мукачівської ЗОШ № 1 імені О. Пушкіна Артура Сватка, який виступав у категорії спортсменів не старших 17 років, срібна та бронзова медалі. Гарний приклад спортивного довголіття показав молодим спортсменам й 47-річний Руслан Касьянов, який став переможцем у змаганнях серед ветеранів.