Мукачівець здобув три медалі на чемпіонаті зі спортивного орієнтування на велосипедах

Мукачівець Олександр Касьянов привіз "повний комплет нагород" з чемпіонату України зі спортивного орієнтування на велосипедах серед дорослих.

У м. Запоріжжі 20-22 травня пройшов Чемпіонат України на коротких, середніх та довгих дистанціях. Місцевість змагань о. Хортиця - цікава, нестандартна і різноманітна. Хортиця – найбільший острів на Дніпрі, розташований у районі міста Запоріжжя, нижче Дніпрогесу. Унікальний природній та історичний комплекс. Хортиця є одним із Семи чудес України.

Серед чоловіків у групі Ч-21 Еліта, першого дня на короткій дистанції 6,5 км 13 КП переміг Хасаншин Ренат із м. Харків клуб „Мухомор”, срібло виборов Стрижак Артем м. Київ „Лідер Тур”, бронза дісталася Касьянову Олександру КОДЮСШ „Спартак”.

На довгій дистанції 7,5 км 19 контрольних пунктів перемогу здобув Касьянов Олександр, срібло Стрижак Артем м. Київ, бронзу Хасаншин Ренат із м. Харків клуб „Мухомор”.

Другого дня змагання відбувалися на середній дистанції 6,5 км 13 КП, перемогу святкував Хасаншин Ренат, другим був Касьянов Олександр, третім став Стрижак Артем.