"Числа" презентували альбом "Гражданин толпы"

"Числа" презентували альбом "Гражданин толпы"

У неділю, 11 грудня, ужгородський гурт "Числа" концертом презентував свій альбом "Гражданин толпы". Зал було заповнено вщерть і всі, хто прийшов, активно і живо реагували і на власне пісні гурту, і на вірші, які декламував Генадій Донецький, і на сценійчне дійство, яким доповнювали музику дівчата з театру пантоміми "Мім". Загальне враження від усього, що відбувалося - дуже сильно.

Надзвичайно якісний звук, хороше світло, продумана програма, відеосупровід - все це працювало на єдину концепцію. Без прикрас і перебільшень можна сказати, що вийшло дуже добре.
Гостро соціальна тематика текстів повертала слухачів у часи, коли рок-музика була чи не єдиним способом змусити широкі маси замислитися над серйозними речами. Тому концерт вийшов пронизливим, а моментами дуже особистим. Це щось прямо протилежне тому, що пропонує весь вітчизняний шоу-бізнес. Добре це чи погано - вирішувати слухачам, а ті, хто прийшов 11 грудня до ляльково театру своє ставлення висловили шаленими оплесками, квітами та схвальними вигуками. А вже після закінчення всі охочі могли купити компакт-диск із щойно прослуханими піснями.
Без сумніву, цей концерт-презентація може вважатися однією із найяскравіших подій року в культурному житті Ужгорода.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання