Чим сьогодні займаються ужгородські комунальники?

Сьогодні в Ужгороді працівники комунального підприємства КШЕП косять на вулицях Собранецькій, Ів Франка, Докучаєва. На Загорській і Кошицькій прочищають зливову каналізацію.

Біля Горянської ротонди «Закарпателектробуд» продовжує монтаж лінії вуличного освітлення, а «УжАгромікс» вирізає аварійно-небезпечні дерева на вулицях Достоєвського, Шахтарів, Благоєва, Добролюбова і демонтує літні квіти на зеленій зоні транспортного кола на площі Богдан Хмельницького (біля готелю «Ужгород»), днями там висадять хризантеми.

Сьогодні також косять площу Кирила та Мефодія («АВЕ-Ужгород») та вулиці Минайську і Можайського («Ужбудсервіс»), підприємство косить і прибудинкові території біля багатоповерхівок, які на обслуговуванні цієї компанії.

Тривають і капітальний ремонт покрівлі житлового будинку на пр. Свободи, 7/26, який проводить ТОВ «Комерція і будівництво» і – капітальний ремонт водопроводу та каналізації житлового будинку за адресами Толстого, 31 та вул. Залізнична 4/22, їх робить ТОВ «Аква-Реконструкція».

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання