Серпень 2019

В Ужгороді ще 13 дітей-сиріт зможуть отримати власне житло

Постановою Кабміну України від 26 червня 2019 року №616 змінено порядок надання у субвенції з державного бюджету на забезпечення житлом осіб без батьківського піклування. Серед основних новацій: субвенція надається також і на дітей, позбавлених батьківського піклування; діти мають право отримати грошову компенсацію за належні для отримання житлові приміщення для дітей з метою придбання житла.

39-річну закарпатку, яка ледь не вбила чоловіка, взяли під варту

Слідчим суддею Берегівського районного суду задоволено клопотання слідчого, погоджене процесуальним прокурором та взято під варту на 60 діб 39-річну жінку, яка під час сварки, ножем вдарила співмешканця.

В Ужгороді для сімейних лікарів проведуть семінар про супровід паліативних хворих

У середу, 21 серпня, у великому залі Ужгородської міської ради відбудеться семінар для сімейних лікарів Закарпатської області на тему «Супровід паліативних хворих».

На День Незалежності на Театральній буде святковий концерт

24 серпня о 15.00 на площі Театральній в Ужгороді відбудеться святковий концерт, приурочений 28-й річниці Незалежності України.

На Закарпатті діє 32 шкільні лісництва

Шкільні лісництва як форма молодіжних організацій були поширеним явищем ще на початку Незалежності України. Школярі разом із досвідченими лісівниками проводили суботники і різні акції в підтримку лісового фонду. Сьогодні цей рух знову стає популярним серед учнів Закарпатської області. Чим займаються шкільні лісництва і як взяти участь в їх роботі, детальніше в матеріалі. 

В Ужгороді розкажуть про роботу альтернативної школи

22 серпня, о 17.30 в Ужгороді відбудеться зустріч із дослідником освіти, учасником робочо їгрупи МОН з питань освіти, засновником альтернативної школи в Києві Євгеном Матвєєвим.

Парк "Кірпічка" остаточно повертається у власність громади Ужгорода

Сьогодні Верховний Суд України за наслідками розгляду касаційної скарги ТОВ "Ужгород-маркет" прийняв рішення, котрим залишено без змін рішення першої та апеляційної інстанції, повідомили з юридичного відділу департаменту міського господарства Ужгородської міської ради.

В Ужгороді розкажуть про призначення пенсії в «один дотик»

У середу, 21 серпня, у прес-центрі облдержадміністрації відбудеться брифінг начальника головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Пентек Анастасії Юріївни, начальника управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Ганулича Павла Івановича, начальника управління обслуговування громадян головного управління Дурунди Наталії Іванівни.

1126-й День народження Ужгород відзначатиме 13–15 вересня

Святкування триватиме щонайменше тиждень. У програмі - різноманітні культурно-мистецькі, літературні, спортивні заходи.

В Ужгороді вперше за останні 9 років провели земельні торги: за ділянку виручили понад 4 млн грн

На доручення міського голови Ужгорода Богдана Андріїва впродовж 2016 – поточного періоду 2019 року одним з пріоритетних напрямів роботи міської ради стало здійснення заходів у частині добору та формування переліку земельних ділянок, права на які можуть бути реалізовані на земельних торгах.