Червень 2019

Юридичні консультації з діяльності друкованих ЗМІ. Про порушення при скликанні загальних зборів учасників товариства реформованої редакції

На запитання відповідає медіа-юрист проектів Тернопільського прес-клубу   Ігор ФЕДОРЕНКО.  На нашу адресу надійшов лист з питаннями стосовно порушень при скликанні загальних зборів учасників товариства реформованої редакції. Згідно перехідних положень Закону України «Про товариства з обмеженою відповідальністю та товариства з додатковою відповідальністю», попередньо прийняті установчі документи діють протягом року з моменту набрання чинності цим законом: «Протягом року з дня набрання чинності цим Законом положення статуту товариства з обмеженою відповідальністю, товариства з додатковою відповідальністю, що не відповідають цьому Закону, є чинними в частині, що відповідає законодавству станом на день набрання чинності цим Законом. Цей пункт не застосовується після внесення змін до статуту товариства з обмеженою відповідальністю, товариства з додатковою відповідальністю».

Юридичні консультації з діяльності друкованих ЗМІ. Про успадкування частки статутного капіталу реформованої газети

На запитання відповідає медіа-юрист проектів Тернопільського прес-клубу   Ігор ФЕДОРЕНКО «Підкажіть, будь-ласка, чи можуть учасники ТОВ передати у спадок свою частку від роздержавленої газети, якщо вони не вносили своїх коштів, а отримали процент від балансової вартості майна, переданого газеті місцевою радою?».

На Закарпатті протягом трьох днів очікується висока пожежна небезпека

Як повідомляє Закарпатський гідрометеорологічний центр, у період із 29 червня по 1 липня на території області буде пожежонебезпечно.

Тато «у декреті»: офіційно чи за власним бажанням

16 червня в Україні вперше відзначали день Батька. Чоловіки,здається, все більше переймаються вихованням дітей та допомагають дружинам у щоденному догляді за малюками. Звісно, вони можуть це задокументувати, адже згідно з пунктом 3 статті 18 Закону України "Про відпустки" і частини 7 статті 179 Кодексу законів про працю України, відпустка по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку може бути використана повністю або частково як матір'ю, так і батьком дитини, бабусею, дідусем чи іншим родичем. Проте, жоден закон не зобов’яже їх відповідально ставитися до таких обов’язків.

За добу на Закарпатті поліція затримала 5 п’яних водіїв

Протягом минулої доби на території Закарпатської області працівники поліції затримали п’ятьох водіїв, які керували автомобілями у нетверезому стані.

Сьогодні – День Конституції

Сьогодні, 28 червня, відзначають День Конституції України, у Казахстані – День працівників зв'язку та інформації, у Польщі – Національний день пам’яті Познанського Червня 1956.

На Закарпатті сьогодні без опадів та до + 26

Сьогодні, 28 червня, на території Закарпатської області очікується мінлива хмарність, без опадів. Вітер північний 7-12 м/с.

Роберт Горват та Володимир Чубірко об'єдналися для перемоги на виборах

Роберт Горват, Народний депутат України та Володимир Чубірко,  громадський і політичний діяч Ужгорода оголосили про об’єднання своїх команд для спільної перемоги на парламентських виборах, а відтак і на майбутніх місцевих виборах.

В Ужгороді в річці втопився чоловік

Поблизу вулиці Підградської у річці Уж втопився чоловік.