Травень 2019

Маршуртки №18 і 20 в Ужгороді від завтра змінюють графік руху

Із 1 червня 2019 року комунальне підприємство “Ужгородський муніципальний транспорт здійснюватиме перевезення пасажирів за маршрутами №18, 20  за наступними розкладами руху.

Школярі початкових класів в Ужгороді теж мали свій «випускний»

Сьогодні в Ужгороді святкують закінчення школи не лише вже майже дорослі 11- та 9-класники, а й ще зовсім юні випускники – ще вчора учні 4-х класів початкових навчальних закладів та НВК, - повідомляє Ужгородська міська рада.

В Ужгороді провідні медики обговорили профілактику та сучасні методики лікування ожиріння

В Ужгороді відбулася конференція «Співпраця як основа ефективної допомоги пацієнтам з ожирінням: від патофізіології до хірургії», на яку зібралися провідні медики Закарпаття, України, прибули фахівці з-за кордону.

Маленькі ужгородці отримали подарунки від благодійників

Традиційну соціальну акцію з нагоди Міжнародного дня захисту дітей провели сьогодні в Ужгороді працівники міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

724 випускники

в Ужгороді відзначають свято Останнього дзвоника

В ужгородських школах пролунав останній дзвоник. ФОТО

Закінчення навчального року в Ужгороді відзначили урочистостями: більшість шкіл провели традиційні лінійки, деякі обрали інший формат, але у кожному закладі свято пройшло яскраво і водночас по-родинному тепло. Особливо емоційним день став для випускників, цьогоріч їх в Ужгороді 2075 – 724 одинадцятикласників та 1351 дев'ятикласник.

В Ужгороді у скансені відкриють виставку робіт художника Василя Когутича

3 червня о 16.00 год. у виставкових залах Закарпатського музею народної архітектури та побуту представить свій творчий доробок  митець нової  генерації закарпатської школи живопису - Василь Когутич.

З понеділка в Ужгороді почнуть ремонтувати вулицю Собранецьку

Із понеділка, 3 червня, в Ужгороді на вулиці Собранецькій почнеться перший етап капітального ремонту – від перехрестя з вул. Митною до перехрестя з вул. Яна Гуса.

За добу на Закарпатті поліція затримала 6 п’яних водіїв

Протягом минулої доби на території Закарпатської області працівники поліції затримали шістьох водіїв, які керували автомобілями у нетверезому стані.

Свято!

Фото Ірини Брези