Листопад 2018

Ужгородців і мукачівців запитали про довіру до поліції

Згідно із соціологічним опитуванням, проведеним ГО «Мегасоціум», що проводилось з метою виявлення рівня довіри громадян до патрульної поліції Закарпаття, 30% опитаних ужгородців і мукачівців відповіли, що довіряють патрульній поліції.

На вихідних на Закарпатті буде холодно і морозно, у горах – до -18

1-2 грудня на території Закарпатської області очікується мінлива хмарність, без опадів. Температура повітря до 2 тепла вдень, вночі до -14. У горах вдень до 7 морозу, вночі – до -18.

Лісівники нагадали про штрафи за незаконно зрубані ялинки

Закарпатські лісівники наголошують, купувати ялинку слід тільки з спеціальною біркою, яку можна перевірити навіть на смартфоні.

У Виноградові – карантин через сказ

На вулицях Шолохова, Лемаковиця та Першотравнена у Виноградові ввесли каранти на 60 діб. Ще минулого тижня двох громадян тут покусала собака. За результатами досліджень,  у тварини –  сказ.

Угорці передали Закарпаттю партію інсуліну на 4 млн гривень

Уряд Угорщини спільно із Фондом Угорської екуменічної служби допомоги  передали для Закарпатської області партію інсуліну.

В Ужгороді рятували лебедів, які потрапили у льодову пастку на озері

Сьогодні, 30 листопада, на озері Кірпічка в Ужгороді рятувальники визволяли із льодової пастки п’ятьох лебедів.

В Ужгороді розпочинається щорічна акція "Письменник за прилавком"

В Ужгороді 3 грудня розпочинається акція "Письменник за прилавком" (всесвітньовідомий проект) у рамках традиційного щорічного конкурсу "Книга на Миколая". Упродовж 15-ти днів (з 3 по 18 грудня) у найвідомішому книжковому магазині Ужгорода "Кобзар" можна буде зустрітися, поспілкуватися, випити запашну каву з найвідомішими закарпатськими письменниками.

В Ужгороді масово печуть пряникові будиночки

Ужгород готується до найдобрішого фестивалю – Закарпатського фестивалю пряників. Майстрині активно печуть пряникові будиночки для найкрасивішого пряникового містечка.

Соціологи розповіли про емоції, які викликають у закарпатців патрульні поліцейські

Згідно, із соціологічним опитуванням, проведеним ГО «Мегасоціум» в Ужгороді та Мукачеві,  у 2018 році емоції, які викликають у закарпатців патрульні поліцейські, суттєво відрізняються від тих, які були у 2016 році.

Закарпатці пропонують патрульній поліції запровадити піші патрулі

Згідно із соціологічним опитуванням, яке проводило ГО «Мегасоціум» в Ужгороді та Мукачеві, 39% респондентів на питання «Що потрібно змінити у патрульній поліції?» відповіли, що потрібно запровадити піші патрулі.