Січень 2018

Вчительці, яка недогледіла 12-річного школяра, що потонув у Лумшорах, загрожує 5 років тюрми

Перечинським відділом Ужгородської місцевої прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно вчителя, котра недогледіла школяра.

На Перечинщині жінка, аби не віддавати борг заявила у поліцію про крадіжку

Щоб не віддавати борг жінка заявила в поліцію про пограбування – тепер за неправдиве повідомлення про скоєння злочину їй загрожує до 5 років позбавлення волі.

На Закарпатті аудитори під час перевірок виявили порушень на суму понад 200 мільйонів

За результатами державних фінансових аудитів 2017 року працівники Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області виявили втрат фінансових і матеріальних ресурсів через порушення законодавства загалом на 203 млн. гривень. Сума непродуктивних витрат через неефективні управлінські дії становить 9 млн.

23 закарпатців мають статус постраждалих внаслідок торгівлі людьми

Офіційно нині 23 закарпатців мають статус постраждалих внаслідок торгівлі людьми, це один з найвищих показників по Україні. Їм призначено відповідну матеріальну допомогу та надано необхідні соціальні послуги - юридичні, медичні, психологічні. Кількість постраждалих насправді може бути більшою, однак люди часто не усвідомлюють проблему, замовчують її або ж не знають куди звернутися за допомогою.

В Ужгороді заговорили про ремонт стадіону «Авангард»

В Ужгородській міській раді вивчають питання, як якісно змінити стадіон «Авангард», напрацьовують відповідну програму для винесення на розгляд депутатів.

Уряд погодив механізми передачі землі територіальним громадам

Кабінет міністрів України погодив механізми передачі у власність об'єднаним територіальним громадам землі, в тому числі землі поза межами населених пунктів.

В Ужгороді проведуть турнір із міні-футболу пам’яті арбітра ФІФА Валерія Онуфера

Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті Ужгородської міської ради.

За два місяці в Україні 36 тисяч ФОП припинили роботу

Команда Opendatabot (сервіс моніторінгу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів) повідомила, що за останні два місяці кількість ФОП знизилася на 8,5 тисяч. 36 тисяч було закрито, натомість відкрилося лише 27,5 тисяч, - про це повідомляє видання Дебет-Кредит.

На Рахівщині у школах – карантин

У всіх навчальних закладах Рахівського району ввели карантин.  Таке рішення прийняли сьогодні, 31 січня, на позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Діти підуть на вимушені канікули від завтра і до 9 лютого.

Закарпатські резервісти готуються до навчань

За планами підготовки Збройних Сил України в 2018 році буде продовжено підготовку  резервістів та залучення їх на учбові збори.