Липень 2016

Закарпатські митники конфіскували у поляка сигарети на 117 тисяч (Фото)

Сьогодні, 30 липня 2016 року, в зону митного контролю пункту пропуску «Дяково» Закарпатської митниці ДФС в напрямку «виїзд з України» в’їхав вантажний автомобіль "DAF", з іноземною реєстрацією , під керуванням громадянина Польщі.

Українець напхав свою машину сигаретами (Фото)

Сьогодні працівники Закарпатської митниці ДФС спільно з прикордонниками Мукачівського загону на митному посту «Солотвино» виявили приховані 6800 пачок цигарок.

Площа сміттєзвалищ на Закарпатті складає понад 121 гектар

На Закарпатті нараховується 130 облікованих сміттєзвалищ та полігонів твердих побутових відходів.

Для покусаної псом дитини в Ужгороді не виявилося вакцини

Упродовж 2 годин батьки покусаної псом 5-річної дитини шукали в Ужгороді медичну допомогу - у різних закладах, державних і приватних. Вакцини у місті так і не виявилося. За нею поїхали до Чопа, випадково дізнавшись, де її шукати від лікаря приватної клініки.

На Закарпатті відновлюють лісові площі, які постраждали від стихії (Фото)

Однією з природних стихій через яку гинуть лісові масиви є - вітровал.

Як відбуваються змагання серед патрульних (Фото)

Сьогодні на стадіоні «Спартак» полісмени змагались, виконуючи силові вправи та нормативи з бігу.

Поліція Берегова під час рейду спіймала багатьох порушників

Берегівські поліцейські під час останнього рейду склалиадмінпротоколи на любителів порушувати правила паркування, серед яких були мешканці Берегівщини, міста Коломиї, Чернівецької області, Німеччини, Ужгородського та Виноградівського районів. 

Патрульні спілкувалися з ужгородцями у центрі міста (Фото)

До спілкування з полісменами долучились як мешканці, так і гості міста. Впродовж години на Театральній площі патрульні відповідали на питання громадян.

На фестивалі в Ужгороді виступив оркестр поліції (Фото, Відео)

Музиканти оркестру ГУНП в Закарпатській області під керуванням майора Олександра Беловича відкрили благодійний творчий марафон для допомоги волонтерці Євгенії Напуді та на підтримку закарпатських військових в Ротарі парку.

На Закарпатті привітали найуспішніших випускників області

На захід запросили 4 випускників шкіл, які отримали по 200 балів за результатами цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання знань.