Листопад 2015

Правники і юристи Закарпаття розглянули гострі питання судової практики

Днями круглий стіл на тему: «Реалізація прав платників у порушених податкових та митних справах» зібрав фахівців-правників та юристів області.

Андріїв обіцяє прибрати Ужгород

Із ініціативою провести свого роду «Тиждень благоустрою» в Ужгороді виступив на сьогоднішній нараді міський голова Богдан Андріїв.

На пожежі у селі Олешник загинув 60-річний чоловік

30 листопада на вул. П.Копчі в с. Олешник Виноградівського району трапилася пожежа на території приватного обійстя – третя за два роки.

На розважальні заклади Ужгорода очікують перевірки

Наближаються новорічні свята, а з ними і проведення різноманітних культурно-масових заходів. Питання безпеки відвідувачів таких розважальних закладів Ужгорода підняв на сьогоднішній нараді міський голова Богдан Андріїв.

Підприємства Ужгорода реалізували 20% промислової продукції краю

Протягом січня–жовтня 2015р. промисловими підприємствами щомісячної звітності, якою охоплені великі, середні та вагомі за обсягами малі підприємства обласного центру укладено договорів на виробництво та реалізацію промислової продукції (виконання робіт, послуг) на суму 867,9 млн.грн., з них 70,3% становлять замовлення іноземних партнерів.

Виноградівець згорів живцем через пічне опалення

Обідньої пори загорівся будинок 60-річного жителя с.Олешник Виноградівського району. Господар оселі згорів заживо…

Двоє львів'ян обкрадали свалявські магазини

Двоє жителів м.Львів віком 23-25 років приїхали до Сваляви нібито в гості до друзів. Натомість обкрадали місцеві магазини. Доки один «покупець» відволікав продавця, інший крав. Здобиччю злодіїв стала дорога косметика та столовий набір. Однак далеко із краденим вони не втекли…

Закарпатська федерація водних видів спорту підіб'є результати річної роботи

Сьогодні на обласному телебаченні "Тиса1" відбудеться підведення підсумків річної роботи Закарпатської федерації водних видів спорту.

Москаль передбачає провокації під час завтрашньої сесії облради

Голова ОДА Геннадій Москаль направив листа виконувачу обов’язків Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Сергію Князеву з проханням забезпечити правопорядок під час сесії обласної ради у вівторок.

На Рахівщині дерево задавило лісоруба

Житель с.Білин Рахівського району пішов у суботу зранку із зятем в ліс за дровами. Живим додому чоловік не повернувся…