Вересень 2015

Ужгородська мерія уклала договір на 270 тис грн з підприємством, якого немає

В Ужгороді посадовці міськради уклали договір на 270 тис грн з підприємством, яке припинило свою діяльність. Прокуратура розпочала кримінальне провадження.

Рахівський бізнесмен оформив 20 підставних кредитів на 6 млн грн

Підприємець з Рахівського району незаконно оформив у банку кредити на двох десятків осіб без їхнього відома. Таким чином зловмисник поклав у кишеню понад 6 мільйонів гривень.

Прокуратура відсудила спортивний майданчик в Ужгороді, який планували забудувати

29 вересня Вищий господарський суд України задовольнив касаційну скаргу прокуратури Закарпатської області на постанову Львівського апеляційного господарського суду від 8 липня 2015 року у справі із забудови спортивних майданчиків двору вулиць Генерала Свободи, 8-го Березня та Можайського у місті Ужгороді.

Надія Копча та Едуард Леонов офіційно стали кандидатами в мери Ужгорода

В Ужгороді зареєстровано чергових кандидатів на посаду міського голови - Надію Копчу від "УКРОПу"; Едуарда Леонова - від ВО "Свобода".

Для роботи на місцевих виборах зареєструвалося уже 116 міжнародних спостерігачів

Центральна виборча комісія зареєструвала 5 офіційних спостерігачів на чергових місцевих виборах 25 жовтня від Естонської Республіки.

У 2016 році для військових обіцяють полегшені бронежилети

До кінця 2016 року Збройні Сили України практично повністю будуть забезпечені новим єдиним речовим комплектом української розробки, що складається з 70 предметів.

В Ужгороді міліція затримала розбійник, який побив на вокзалі чоловіка

В Ужгороді працівники міліції затримали зловмисника, який жорстоко побив і забрав гроші та мобільний телефон від монтера залізничної колії. Такий зухвалий вчинок може коштуватирозбійнику 7  років тюрми.

На Ужгородщині збираються відроджувати виноробство

Цієї середи в смт Середнє, що на Ужгородщині, в урочищі «Шкільна винниця» відбулося урочисте відкриття першої виноробно-виноградарської навчально-дослідної ділянки європейських сортів винограду «Троянда Карпат». На запрошення асоціації студентів-економістів Закарпаття та Громадської організації «Ініціатива регіонального та транскордонного співробітництва» відгукнулися заступник голови Закарпатської ОДА Михайло Рівіс, заступник голови облради Михайло Попович та представники Ужгородської райради.

У Мукачеві проведуть міжнародну конференцію «Малий Афон»

3-4 жовтня у Мукачеві проведуть Міжнародну наукову конференцію «Малий Афон» – монастирі та чернецтво на Закарпатті: традиції і сучасність» присвяченій 1000-літтю давньоруського чернецтва на Афоні. Про це повідомляє офіційний сайт Мукачівської єпархії. 

Закарпатці привезли перемогу із фестивалю в Словаччині

Закарпатські інваліди перемогли на міжнародному музичному фестивалі в Словаччині.