Липень 2015

Сесію ужгородської міськради перенесли на понеділок

Про це йдеться на офіційному сайті міскради. 

Рейтингові списки абітурієнтів оприлюднять 6 серпня

У Міністерстві освіти і науки повідомили про перенесення строків вступної кампанії. Зокрема, на два дні буде перенесено строки прийому заяв від абітурієнтів, строки оприлюднення рейтингового списку вступників, а також строки виконання вступниками вимог до зарахування.

На Свалявщині затримали чотирьох втікачів з рушницею

Вночі, під час несення служби інспекторами ДАІ Сваляви був зупинений автомобіль із сільськогосподарськими інструментами та гладко цівковою рушницею, а через 6 годин після цього до Свалявського райвідділу надійшла заява від жителя Свалявського району про викрадення мотоблоку «БРІГГС СТАТОН», 2 плугів та акумуляторної батареї

На Закарпатті побільшало пожеж і потопельників

Сьогодні, 31 липня, в актовому залі Аварійно-рятувального загону спеціального призначення відбулась нарада за підсумками діяльності Управління ДСНС України у Закарпатській області за І півріччя 2015 року.

На Закарпатті збережеться неспекотна температура і хмарність

Прогноз погоди в Україні на 1 серпня передає, перш за все, мінливу хмарність.

Закарпатські бійці посмертно отримали державні нагороди

У п’ятницю, у Закарпатській облдержадміністрації відбулося урочисте вручення нагород сім’ям загиблих учасників АТО. Державні нагороди рідним героїв після хвилини мовчання вручив керівник краю Геннадій Москаль.

В УжНУ побільшало державних місць

Про це повідомляє координатор ГМ "ОПОРА" на Закарпатті Володимир Феськов. 

Закарпатські бюджетні заклади перевірять на предмет використання державних коштів

Вже з понеділка керівництво обласної ради продовжить інспектувати хід оновлення освітніх, культурних та медичних закладів краю, на які депутати обласної ради виділили кошти з обласного бюджету.

Москаль займеться питаннями закарпатських ромів

У суботу, 1 серпня, у малому залі облдержадміністрації (другий поверх) відбудеться зустріч керівника краю Геннадія Москаля з керівниками ромських громадських організацій та лідерами ромських поселень.

В УжНУ будуть готувати офіцерів запасу

На виконання рішення Кабінету Міністрів України та спільного наказу Міністерства освіти і науки, Міністерства оборони та Міністерства внутрішніх справ на базі ДВНЗ «Ужгородський національний університет» утворено кафедру військової підготовки.