Березень 2015

В Ужгороді на "Авангарді" будуть і ковзанка, і поле для футболістів

З ініціативи голови Закарпатської ОДА в Ужгороді відновлюватимуть та облаштовуватимуть спортивні майданчики.

На Закарпатті оголошено черговий конкурс з перевезення пасажирів

Закарпатська ОДА оголосила конкурс з перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області (внутрішньо обласні маршрути).

Рада Європи: співпраця "тітушок" та міліції – очевидна

У Міжнародній дорадчій групі (МДГ, створена Радою Європи) висловлюють подив щодо того, що Україна не розслідує співпрацю в період Майдану  так званих тітушок з Міністерством внутрішніх справ.

В ужгородській бібліотеці презентують картини Аліни Магас

З 4 квітня по 1 травня Ужгородська центральна міська бібліотека запрошує на виставку-презентацію "Дочки-матері".

Закарпатська ОДА: ціни на хліб в Ужгороді знизилися

65 суб’єктів господарювання отримали від Закарпатського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України обов’язкові для розгляду рекомендації щодо приведення цін на хліб та хлібобулочні вироби до обґрунтованого рівня.

На закарпатців чекають зміни у ліцензуванні

Наказом Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 27 січня 2009 року № 47 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності у будівництві, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури» (із змінами від 27.08.2014) затверджено форми документів, що надаються для отримання ліцензії (далі – наказ № 47).

Євросоюз виділяє Україні 250 мільйонів євро

Європейська комісія прийняла рішення виділити Україні останній транш у розмірі 250 млн євро у рамках першої програми макрофінансової допомоги.

Тячівщину відвідала румунська делегація на чолі з держсекретарем Себастьяном Хоткa

У п’ятницю, 27 березня, румунська делегація на чолі з державним секретарем департаменту зв'язків з румунами за кордоном (DPRRP) Міністерства закордонних справ Румунії Себастьяном Хоткa побувала в селищі Солотвино, Тячівського району.

Мешканці Виноградівщини скаржаться на зникнення води

31 березня, під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Анатолія Бажури відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під час якого заслухано інформації про стан з пожежами та трагічними наслідками від них на території Виноградівського району та затвердження „Основних заходів щодо попередження пожеж, аварій та інших надзвичайних ситуацій, недопущення загибелі та травмування людей на них в населених пунктах та на об’єктах економіки Виноградівського району у 2015 році”.