Українка на краю світу
18 тисяч кущів троянд, -
ужгородка знімає відео про найкращі локації Аргентини
Кореспондент Zaholovok.com.ua, 22-річна Галя Цах, родом з Ужгорода, цей рік проводить "на краю світу". Вона вперше в житті зустрічає теплу зиму в Південній Америці (на цьому континенті щойно розпочалася весна!) та розповідає глядачам свого youtube- та інстаграм-каналів і читачам Zaholovok.com.ua про найбільш вражаючі місця в Буенос-Айресі.
Галя ділиться власним досвідом життя в Аргентині і, звісно, надихає нас до подорожей! До того ж, журналістка не покидає свої кулінарні блоги за океаном і навіть планує українську вечірку для нових друзів з Буенос-Айресу.
Разом з чоловіком Галя пояснила їх вибір щодо зміни країни на рік: "Наразі ми за 12800 км від України. Ми поїхали не як емігранти, не втікаючи і не робимо з себе діаспору, ми швидше як заробітчани. Хоча й це не підходить, адже, як не дивно, зарплати для наших з чоловіком професій тут нижчі, аніж вдома. Чого тоді ми взагалі подались так далеко?!


Галя Цах
блогер
1. Досвід. Як професійний, так і духовний життєвий досвід закордоном здобувається разів в 10 швидше за один і той самий проміжок часу, аніж вдома.
2. Забути про зону комфорту. Саме ця зона робить з людини ліниву гусеницю, і не факт, що закритий в зоні комфорту потенціал зможе перерости в метелика.

3. Відчути як це: літо взимку, іспаномовне оточення, край світу, незабутні емоції і фраза через роки "пам'ятаєш, як ми жили в Аргентині?"
Так, ми багато за що переживаємо, так поки що я не в своїй тарілці, та й акліматизація проходить важко, але хіба хтось казав, що буде легко?"
Пропонуємо до перегляду нове відео Галі Цах, яка знайомить з найкращими локаціями столиці Аргентини. Наразі це Роседаль - неймовірний парк троянд, який існує в Буенос-Айресі вже більш 100 років! 18000 кущів троянд, поняд 1000 сортів квітів, 3,5 гектари краси...
Поділитись відео у Фейсбуці:
Галя Цах у соцмережах: