13% українців володіють криптовалютами

Українці все більше починають розумітися на криптовалютах. Згідно з результатами нещодавнього опитування 13 відсотків тих, хто користується Інтернетом має свої цифрові монети. Загальна сума щоденного обороту за трьома провідними біржами крипто-валюти в країні в даний час досягає $ 2 мільйонів доларів США.

Значна більшість респондентів в онлайн-опитуванні, проведеному в Україні заявили, що вони знають що таке цифрові валюти - 72%. Ще 23% чули цей термін, і всього 5 відсотків опитаних відповіли, що вони чули слово вперше. Українські чоловіки та молодь загалом краще обізнані про цифрові монети - 81 відсоток та 79 відсотків відповідно.

Опитування проводилося компанією "Kantar TNS", місцевим представником маркетингової дослідницької компанії Taylor Nelson Sofres (TNS). По всій території України через Інтернет було залучено понад 1000 мешканців віком від 18 до 55 років, за винятком східної частини країни та Криму.

Результати показують, що біткоїн (BTC) залишається найвідомішою криптовалютою, причому 98 відсотків українців, що мають доступ до Інтернету знають про нього. За ним слідує litecoin з 29 відсотками обізнаних і біткоїн-bash (BCH), про який знають 27 відсотків. Чотирнадцять відсотків учасників опитування чули про dash, і 6 відсотків про NEM.

Автори дослідження також намагалися визначити, чи користуються українці цифровими валютами. За їхніми даними, 13 відсотків респондентів володіють цифровими грошима. Серед них 88 відсотків придбали біткоїн core (BTC), а 25 відсотків - біткоїн cash (BCH). 18 відсотків володіють лайткоїніми, а на dash і ethereum припадає по 7 відсотків на кожен. Решта або не довіряють криптовалюті, не мають технічних засобів для її придбання або не розуміють її принципів.

Учасників також запитали, чи варто на їхню думку трактувати криптовалюти так само, як звичайні гроші. Кожна з можливих відповідей (так / ні / не знаю) отримали приблизно по третині голосів.

Більшість (41 відсоток) заявили, що влада повинна підтримувати вільний обіг криптовалют, 19 відсотків заявили, що це має бути заборонено урядом, а 37 відсотків не мали конкретної думку щодо статусу цифрових грошей. Лише 1 відсоток опитаних респондентів вважає, що державне регулювання є необхідним, а 2% - що держава взагалі не повинна втручатися.

Незважаючи на відсутність комплексних даних про розмір українського криптовалютного ринку, було оцінено, що щоденний обіг крипто-гривні на трьох основних біржах сягає $ 1,9 - $ 2 млн. дол. США (~ $ 700 млн. на рік), повідомили місцеві ЗМІ.

INSERT IMAGE HERE>>> https://c.pxhere.com/images/71/c2/5f728de36042d417292bc95697d8-1443429.jpg!d >>> Photo by: mohamed hassan; License: CC0 1.0

Однак експерти відзначають, що операції на цих торгових платформах, Exmo, Ku, і BTC Trade UA є лише частиною загальної суми. Більше десятка інших платформ, а також тисячі окремих торговців пропонують послуги обміну, як онлайн, так і офлайн. Окрім торгівлі, українці зрозуміли, що вони також можуть використовувати свої цифрові гроші в інших сферах. З’являється все більше і більше онлайн послуг, які приймають криптовалюти. Так, однією з галузей, яка навчилася користуватися перевагами використання технологій блокчейну та криптовалют у своїх повсякденних операціях стала індустрія онлайн-ігор. Серед них саме провайдери онлайн-покеру відзначили величезний приріст своїх доходів за рахунок включення криптовалют у свої платформи. Експерти погоджуються, що подальше впровадження цих технологій може допомогти цій поки що нішевій онлайн-індустрії побудувати яскраве майбутнє. Крипто покер-руми, як наприклад CoinPoker, вже зуміли залучити багатьох користувачів, адже на таких платформах набагато простіше грати, і клієнти впевнені, що їхні виграші в безпеці.

Інші сектори також сприяють зростанню галузі. За даними ринку, в український майнінг було інвестовано близько 80 мільйонів доларів. Близько 90 - 95 тисяч українців володіють криптовалютами. Більшість з них вклали невеликі суми в 2017 - 2018 рр.. Протягом кількох останніх років більш ніж 50 високопоставлених чиновників та членів парламенту включили цифрові активи до своїх податкових декларацій.

 

Word Count:592

Anchor Text:Крипто покер-руми

Target Domain:https://ru.coinpoker.com/ 

Зображення користувача LarryEloma.

Привет всем! Я ищу людей, которые хотели бы начать зарабатывать онлайн!Начать очень просто, нужно всего лишь установить браузер по ссылке http://bit.ly/2OOmu60 и пользоваться им, как основным. Он очень легкий, удобный и быстрый - вы полюбите работать в нем! Но самое главное это то, что можете зарабатывать Биткойны с его помощью! Звучит интересно? Тогда не упускайте возможность и присоединяйтесь!

=========
Продвижение в Инстаграмм http://bit.ly/2Ivciyg

Зображення користувача LarryEloma.

Привет всем! Я ищу людей, которые хотели бы начать зарабатывать онлайн!Начать очень просто, нужно всего лишь установить браузер по ссылке http://bit.ly/2OOmu60 и пользоваться им, как основным. Он очень легкий, удобный и быстрый - вы полюбите работать в нем! Но самое главное это то, что можете зарабатывать Биткойны с его помощью! Звучит интересно? Тогда не упускайте возможность и присоединяйтесь!

=========
Продвижение в Инстаграмм http://bit.ly/2Ivciyg

Зображення користувача DerekSip.

Как использовать компьютер с умом? Заставьте его добывать криптовалюту! CryptoTab Браузер — это самый быстрый способ начать ваш путь в мире майнинга. Браузер уже настроен и готов к использованию — просто скачайте и установите! http://bit.ly/2uZLOgc

Зображення користувача DerekSip.

Теперь вы можете зарабатывать Биткойн прямо в браузере! Хотите верьте, хотите нет - но вы в 1 клике от уникальной возможности получать пассивный доход онлайн. Жмите на ссылку - http://bit.ly/2OOmu60 и начинайте получать деньги!

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання