10 справ, які можна встигнути зробити до Нового Року

10 справ, які можна встигнути зробити до Нового Року

До настання 2015-го залишилося менше тижня. Хтось з нетерпінням чекає Нового Року, комусь – аби лиш вихідні. Але і тим, і тим однаково важливо «все встигнути». І оте «все встигнути» включає і біганину по магазинах у пошуках подарунків, і приготування традиційного олів’є, і зустрічання друзів на вокзал, або ж пакування  рюкзаків і вирушання в дорогу.

Як би ви не вирішили відзначати Новий Рік, Zaholovok.com.ua радить кілька справ, які можна і треба встигнути зробити до свята.

1. Вирішити, де будете 31-го і 1-го. Якщо раптом хтось ще не визначився, обов’язково поспішіть: за 6 днів можна такого напланувати! Навіть з мінімумом фінансових новорічних «пожертв». Просто треба включити бажання святкувати. А якщо його нема, то відзначання Нового Року в режимі «я собі обіймаюся з подушкою» в особисту історію життя все одно колись доведеться включити.

2. Прибрати у шафі. Порядок вам дуже допоможе під час пошуку новорічного вбрання (ну не всі ж його шукають у дорогих магазинах!). Та і просто приємно почати новий рік із порядком у шафі. Навіть якщо він не буде ідеальним :).

3. Купити подарунки. Бажано не залишати ці «обов’язки» на останній день: ви не одні, кого дратуватимуть черги і хаотична біганина в магазинах. Спочатку вивідайте, чого чекають від вас рідні й друзі, а потім вже відправляйтеся на «полювання» за подарунками. Можливо, вдасться щось прикупити й собі :).

4. Якщо маєте домашніх тварин, не забудьте і про них. У вас свята, значить і чотирилапим має бути празник. Подбайте, аби пухнасті й вухасті мали вдосталь корму: вам (особливо, якщо збираєтесь кудись їхати) потім буде не до них :).

5. Завершити усі справи на роботі. Навіть якщо вам не вдасться це зробити в повному обсязі, все одно намагайтеся зробити так, аби вступити в Новий Рік «с чувством выполненного долга». Решту допрацюєте після свят :).

6. Зупинитися. І виділити хоч трохи часу для себе. Не треба  заглиблюватися в спогади і перебирати в голові всі події тяжкого і недоброго для усіх року: нічим не допоможе. Просто побудьте із собою наодинці.

7. Приготувати подарунки для тих, кому їх нема від кого чекати. Погодьтеся, приємно бути таємним Дідом Морозом!

8. Забігти в гості до родичів, з якими рідко бачитеся. Багато часу не займе. Але точно додасть у ваші «віддалені» відносини трохи теплоти.

9. Згадати старих друзів. Тих, хто далеко. Написати їм листа чи відправити святкову відкритку. Повірте, їм буде приємно.

10. Визначити пріоритети. Може, не на все життя, не на цілий рік, не на далеку перспективу. Просто зрозуміти, що для вас найдорожче, найцінніше і найважливіше. Зрозуміти і навчитися цінувати.

Ну і не проспіть Новий Рік! Хіба що записали такий пункт у плани :)

Zaholovok.com.ua, фото з мережі

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання