«Ужгород-УжНУ» у вісімці найкращих команд першої ліги України

11-13 квітня в Житомирі відбулися ігри півфінального раунду першої  ліги у групі Захід. БК «Ужгород-УжНУ» до Житомира їхав з однією метою – вийти в фінальні ігри Західного регіону та потрапити до загального фіналу чоловічої першої ліги. З цим завданням закарпатські баскетболісти успішно справились, і втретє поспіль увійшли до вісімки найкращих команд першої ліги, в якій цього сезону виступало понад 30 команд.

В першій грі ужгородцям протистояв БК «Медін» зі Львова. В першій половині на майданчику точилась рівна боротьба, з невеликою перевагою наших гравців. Після великої перерви ужгородці значно додали в нападі та захисті, відірвались від суперника в рахунку, і довели гру до закономірної перемоги.

БК «Ужгород-УжНУ» - БК «Медін» - 91-74 (19-20, 24-18, 21-11, 27-25).

В другій грі закарпатським баскетболістам протистояв БК «Чернівці-Буковина».  Ужгородці одразу захопили ініціативу в матчі, тримаючи суперника на комфортній для себе різниці в рахунку. Як і в попередній грі, вирішальною стала третя чверть, в якій ужгородці ввімкнули швидкості, до яких суперник був не готовий. В четвертій чверті дива не сталося, ужгородці без проблем втримали перемогу та забронювали місце у фіналі першої ліги.

БК «Ужгород-УжНУ» - БК «ЧернівціБуковина» - 78-65 (15-10, 20-18, 30-13, 13-24).

В останній грі ужгородці та господарі майданчика мали вирішити, хто вийде до фіналу Західного регону з першого місця, а хто з другого.  З самого початку гри суперники намагались діяти від оборони.  В першій половині гри господар були більш влучними, і пішли на велику перерву з восьмиочковим відривом. В другій половині ужгородці наздогнали суперника на відстань однієї влучної атаки, аде суперник зібрався, і не дозволив нашій команді виграти гру.

БК «Житомир ЖДУ ім. Франка» - БК «Ужгород-УжНУ» - 69-59 (12-13, 21-12, 16-17, 20-17).

В півфіналах фінального туру чемпіонату Західного регіону наша команда зустрінеться з добре знайомим по минулим чемпіонатам,минулорічним чемпіоном БК «Будсервіс» м. Сарни. В дргому півфіналі зустрінуться БК «Житомир» та БК «Львів».