«Минай» переміг у закарпатському дербі

Вчора, 28 січня, відбувся товариський матч між  ФК «Ужгород» та «Минай». Гра відбулася на домашній арені «Ужгорода» - на «Авангарді», щоправда, на штучному газоні. Грали за не надто сприятливої погоди – практично цілий день лив невеликий дощ (ось така закарпатська зима). Тим не менше, матч виявися цікавим, повідомляє інформаційний департамент  ФК «Минай»

Початок матчу був за «Ужгордом». Вже у першій атаці вони змогли відзначитися. Сама вона була не надто гострою, але змусила помилитися захисника «Минаю» (гравця на перегляді). Він сфолив у штрафній і арбітр назначив пенальті. Його реалізував Ряшко – 0:1.

Несподіваний початок трохи збив настрій «минайців» і перехопити ініціативу вони змогли лише хвилин через 10. «Минайці» домоглися свого лише під самий кінець першого тайму. Кополовець при атаці вміло запресингував свого опонента на лівому фланзі (екс-«минайця» Федака), змусив його помилитися, відібрав м’яч і віддав в центр під удар Глаголі. Але його удар заблокували, і Маїк виграв підбір та завершив розпочате – 1:1.

У другому таймі «минайці» збільшили пресинг на суперника та додали швидкості. Зокрема, після виходу Стасюка, Пиняшка, Жичикова, Гавриленка. Вони допомогли додати агресії в атаці відразу на початку тайму. Так, Гавриленко подав стандарт, Жичиков головою ледь не переправив його у ворота.  Через 2 хвилини забивати мав Капустей. Ідеально йому вирізав м’яч Пиняшко, але Іван попав у штангу, перекинувши воротаря.

Пізніше виводити вперед «Минай» міг Кіча, при чому двічі. Але пощастило Микуляку. На 68-ій хвилині він вдало замкнув передачу Стасюка – прямо як у попередньому матчу із «Татраном». До речі, третій поспіль гол Микуляка у товариських матчах.

Міг Владислав забивати ще, на останній хвилині, але м’яч після його удару пролетів поруч зі стійкою. А остаточний рахунок в матчі встановив Шпак. Після класного навісу Страшкевича з флангу він відправив круглого головою у дальній кут – 3:1.