«Карпати» перемогли румунок

Ужгородська гандбольна команда «Карпати» у товариському матчі перемогла  румунську «Бая-Маре».

Чемпіонки України  в Ужгороді переграли в  товариському матчі другу команду Румунії «Бая-Маре» з рахунком 29:26.

Старт поєдинку був за гостями – румунки контролювали хід матчу та вели в рахунку 2-3 м’ячі. Завдяки цьому на перерву команди пішли  з рахунком 15:11 на користь Румунії, – повідомляє офіційний сайт ГК «Карпати».

У другому таймі «Карпати» змогли переламати хід поєдинку. Ужгородки не втратили  свою перевагу і довели гру до перемоги з рахунком  29:26.

Поєдинок став дебютним для двох новачків команди – Лєзінської та Цибуленко. Обидві змогли відзначитися в матчі, а Цибуленко стала кращим бомбардиром команди.

Як зазначив тренер «Карпат» Борис Петровський , ця гра стала хорошою підготовкою до відповідальних ігор в Суперлізі з херсонською «Дніпрянкою», яка відбудеться 18-19 січня.