Журналістів запрошують на тренінг з якісної інфографіки

26-27 квітня у Харківському прес-клубі відбудеться тренінг для журналістів/редакторів інтернет-ЗМІ, які планують розвивати такий напрямок у роботі сайтів як мультимедіа або ж хочуть вдосконалити свої вміння.

«Якісна інфографіка: як візуалізувати текст і розширити коло читачів у сучасних ЗМІ»

Запрошуються представники ЗМІ Харківської, Чернігівської, Сумської, Донецької, Луганської та Дніпропетровської областей.

У рамках 2-х днів занять учасники отримають найбільш актуальну інформацію про графічний та візуальний контент в медіа, особливості його створення та важливість для роботи ЗМІ, тренди та практичні поради. Крім того, учасники зможуть пройти по кроках кожен з етапів створення інфографіки – від пошуку теми та збору інформації до процесу візуалізації даних.

Програма

26 квітня

9.30 – 10.00 – Реєстрація. 
10.00- 13.00 
Аналітична частина створення інфографіки. 
- Інфографіка як одиниця контенту і новий жанр: чому візуальність має значення
- Де і як шукати теми та інформацію для інфографіки
- Ключові вимоги до аналітика під час підготовки інфографіки
- Робота з дизайнером: як організувати процес в реальному часі та на відстані
13.00-14.0 – обід

14.00 – 17.30

- F*ck Up Confessions: Приклади найбільш типових помилок під час створення інфографік 
 - Практична частина: робота з онлайн-сервісами для створення інфографік

27 квітня

9.30 – 10.00 – Реєстрація. 
10.00- 13.00 
Візуальна частина створення інфографіки. 
- Про навички керування та розуміння процесу створення візуального контенту. Фактично це про розуміння функцій арт-директора, та ставлення до продукту.
- Як створювати корисний Продукт, якій орієнтований на Споживача та вирішення якоїсь кінцевої задачі.
- Розуміння принципів HCD як ключової технології сучасного світу по дизайну будь-чого від інфографіки до автівки або кавоварки.
- Розуміння інструментів тексту та того що вони дають для керуванням увагою та сприйняттям візуального контенту.

- Базові навички з Типографії (тобто рос. зветься як Типографика)
- Розуміння основ верстки та поводження з текстовим блоком, як єлементом дизайну.
- Практичні заняття

З учасниками працюватимуть два професійні тренери:

Дмитро Тужанський, політичний аналітик, консультант з медіа та маркетингу, медіатренер. Співпрацює з ОБСЄ, Інтерньюз Україна, є аналітиком Комітету виборців України. Свого часу працював редактором та копірайтером у діджитал-агенції PRODIGI (prodigiagency.com), де працював з Kyivstar, Discovery Channel, ПУМБ, Microsoft Ukraine, Samsung та ін. Як політичний оглядач дописує для Європейської та Української Правди, Українського тижня. Як стратег та аналітик співпрацював з такими проектами як Slovoidilo.ua, FreeCrimea.com.ua. Займався запуском та розвитком нішових онлайн-проектів з регіональною прив’язкою: varosh.com.ua, www.mukachevo.net.
Закінчив Європейські студії Національного університету «Києво-Могилянська академія» (2010р.).
Владислав Кулик, викладач у програмах Інтерньюз – Україна на курсах по нових медіа теми пов’язані з дизайном, візуалізацією інформації та керуванням процесом створення візуального контенту. Працював у медіа та комерційному секторі, 
кілька років керував маркетинговими відділами у великих компаніях. З початком економічної кризи 2008 року заснував власну дизайн студію. 

Займаюється інформаційним дізайном, впорядкуванням та систематизацією інформації. Спеціалізуюється на текстовому дизайні, сучасній типорафії та складній верстці.
Разом з колегами у команді Агентів Змін займається проектуванням систем міської та транспортної навігації, міськім дизайном та гуманізацією суспільного простору. Один із співавторів нової схеми Кіївського метро.

Прохання повідомити про свою участь до 21 квітня 18.00 та надіслати коротку інформацію на мейл прес-клубу pressclubkharkiv@i.ua : ПІБ, ЗМІ, контакти. Кількість учасників обмежена, просимо надсилати інформацію вчасно.

Відшкодовуються транспортні витрати та готель (прохання вказувати потребу в готелі).

Тренінг проводиться у рамках проекту Ужгородського прес-клубу «Створення Консультаційного центру мультимедіа для регіональних українських ЗМІ»
за підтримки програми «У-медіа» Інтерньюз Нетворк

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...