Журналісти західних областей вивчали особливості створення фотоконтенту

2-3 березня у Тернопільському прес-клубі відбувся тренінг «Особливості фото контенту для он-лайн ЗМІ та соціальних медіа» для журналістів та редакторів інтернет-ЗМІ, які планують розвивати такий напрямок у роботі сайтів як мультимедіа або ж хочуть вдосконалити свої вміння. Основна тема - фотоконтент, підготовка якісних фоторепортажів та проектів.

Упродовж двох днів учасники отримали найбільш актуальну інформацію про фотоконтент в медіа, особливості його створення та важливість для роботи ЗМІ, тренди та практичні поради. Практичним досвідом діливсяСергій Гудак,успішний фотограф і фотокореспондент Українського національного  інформагентства «Укрінформ», який також співпрацює з AFP  та Reuters.

Сергій розповідав, що треба знати про фотоапарат, і як вдосконалити власні здібності у техніці фоторепортажу. Йшлося про подію з точки зору фотожурналіста, як вибрати «найвдалішу» позицію тощо. Учасники тренінгу також пройшли по кроках кожен з етапів створення окремого фотопроекту з тренером та підготували фотопроекти для своїх ЗМІ.

Тренінг проводився у рамках проекту Ужгородського прес-клубу «Створення Консультаційного центру мультимедіа для регіональних українських ЗМІ» за підтримки програми «У-медіа» Інтерньюз Нетворк

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...