Завтра в Ужгороді відбудеться благодійний пробіг «Біжу за бійця»

Завтра в Ужгороді відбудеться благодійний пробіг «Біжу за бійця»

Благодійний пробіг до Дня прапора України відбудеться в Ужгороді у рамках проекту «Цим переможемо». Мета – допомогти пораненим закарпатцям –учасникам АТО.

Як повідомляють організатори, до забігу зголосилися чимало команд, які представлятимуть різноманітні структури і організації, а також багато ужгородців доброї волі. Так, уже відомо, що бігтимуть команди патрульних, футболістів, прикордонників, власне військових, тощо. Участь візьмуть і люди з особливими потребами на візках, які представлять організацію «Оптиміст – Вибір» та покажуть власну силу духу, адже вони теж щодня борються.

Бігтимуть учасники заходу, який можна назвати і «Пробігом Переможців», заради здоров’я двох закарпатських бійців. Це Іван Говбел й Антон Савко. Рух підтримки закарпатських військових розповідає про наших Героїв. Іван Говбел з смт. Ясіня Рахівського району - боєць-доброволець в складі 128-ї бригади. Пройшов Дебальцево. З війни привіз дуже складну хворобу - неспецифічний виразковий коліт. Антон Савко у лютому 2015-го під Дебальцево отримав важке поранення в голову. Пережив кому. Кожному з наших земляків необхідне довічне лікування, і виплати за інвалідністю не покривають щомісячних витрат. Тому саме для них і за них побіжить кожен учасник. 

Співоганізатором забігу є U-Run - Uzhhorod Running Club, і в клубі наголошують: благодійний забіг проводиться також і з метою популяризації і пропаганди здорового способу життя та розвитку масового спорту.

Змагання відкрите для усіх охочих незалежно від віку та статі й спортивної підготовки, а також проводиться відповідно до правил затверджених організаторами забігу і розподіляється за такими категоріями:
* Основний забіг – дистанція ~ 4,2 км (2 кола);
* Забіг підтримки – дистанція ~ 2,1 км (1 коло).

Реєстрація учасників відбуватиметься з 19:00 на місці старту.
Участь у змаганнях передбачає внесення благодійної допомоги на користь військового. Кожен учасник забігу отримує стартовий номер та прапорець на згадку про подію, заряд енергії та хороший настрій: організатори подбають про відповідну атмосферу. Мінімальний розмір благодійного внеску – 30 гривень з одного учасника.

Збір коштів буде здійснюватися на місці старту під час реєстрації учасників.

Старт і фініш дистанції - в одній точці.

Маршрут: від драмтеатру через транспортний міст (Масарика) по набережній Незалежності, на пішохідний міст і знову до театру Київською набережною, мапа - за посиланням:

https://www.gpsies.com/map.do?fileId=ebynautdypbqrhcj

За результатами основного забігу будуть визначені лідери та призові місця серед чоловіків і жінок, відзначені наймолодший і найстарший бігуни, і нагороджені подарунками.

 

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...