Закарпатцям пропонують економити, подорожуючи з кошицького аеропорту

Закарпатцям пропонують економити, подорожуючи з кошицького аеропорту

25 червня закарпатцям презентували можливості кошицького аеропорту.


 Янка Буріанова, генеральний консул Словацької Республіки в Ужгороді, висловила радість з приводу покращення стосунків між Ужгородом та містом Кошице.

Томаш Янчуш, заступник голови правління компанії «Аеропорт Кошице», розповів, що останній хоче стати міжнародним аеропортом і для всього Закарпаття. Наразі це другий за значенням і єдиний приватний аеропорт Словаччини. І якщо у січні 2013 з аеропорту було лише три напрямки польотів, то вже у вересні того року вони збільшилися чи не вдвічі. До прикладу, літак до Лондона наразі літає 10 разів на тижні.

У грудні 2014 року аеропорт зайняв третє місце за найшвидшим розвитком у ЄС. У травні 2015 року з’явилося авіасполучення з Києвом. Зараз же компанія Wizzair відкрила своє представництво при компанії і відкрила дві нові лінії. Це також означає, що є можливість відкриття нових авіаліній у інші напрямки Європи.

Томаш Янчуш вважає, що найбільше закарпатців зацікавить напрямок Кошице-Київ, адже політ триває всього 1 годину 10 хвилин (з Ужгорода літак летить дві години), а коштує 70 євро. Відправляється він 4 рази на тиждень. Окрім того представники аеропорту впевнені, що закарпатців можуть зацікавити й інші туристичні напрямки, адже до Мілану можна полетіти від 15 євро, а до Лондона — від 30 євро у одну сторону. 

Окрім того з Кошице можна полетіти до Відня чи Праги, а вже звідти рейси йдуть на 200 різних напрямків. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...