Закарпатці та поляки вітатимуть одне одного вертепними дійствами

Закарпатці та поляки вітатимуть одне одного вертепними дійствами

20 січня в обласному музеї народної архітектури та побуту відбудуться "Різдвяні зустрічі-2017", що їх за підтримки музейників уже традиційно організовують Закарпатський осередок ВГТ "Бойківщина ХХІ ст." та Польське товариство ім.Г.Огнєвич в Ужгороді.

О 14.00 у виставковому залі (2 поверх) свої вертепні дійства представлять народний гурт "Сьпіванка" (керівник Марія Білас – голова Всепольського об’єднання українців, художній керівник Маріанна Яра – голова Сяноцького об’єднання українців) із польського села Мокре. Гурт діє при товаристві "Баладгора".

В свою чергу, гостей із Польщі власними виступами вітатимуть зразковий дитячий ансамбль танцю "Веселка" (художній керівник Людмила Петрецька), вокальна студія ЦТР "Едельвейс" (музичний керівник Вікторія Ковач) та учні Ужгородської ЗОШ № 5.

У рамках Міжнародного культурницького проекту "Різдвяні зустрічі – 2017" гості з Польщі планують завітати і до народного музею літератури Закарпаття, що в приміщенні обласного осередку Національної спілки письменників України (вул.Жупанатська, 3).

В музеї ж архітектури та побуту, нагадаємо, о 15.00 відбудеться також урочисте відкриття експозиції "Народні костюми Карпатського басейну" з колекції Дьордя Барни, що приїздить до Ужгорода з угорського міста Мішкольц у рамках відзначення Дня угорської культури,  -пише Управління культури Закарпатської ОДА 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...