Закарпатці стали кращими на національному чемпіонаті з велоорієнтування

Напередодні важливих змагань у Польщі, закарпатські спортсмени перевірили себе на національному чемпіонаті з вело орієнтування, що відбувся на Буковині.

У змаганнях чоловіків в особистій першості на подовженій  (30-кілометровій) дистанції чемпіонське звання виборов 19-річний кандидат у майстри спорту Олександр Касьянов, учень мукачівського ВПУ № 3, срібним призером став харків'янин, Євген Доля, а бронзовим – 18-річний великолучанець Дмитро Гаршанін, учень мукачівського професійного ліцею. Серед жінок золоту та срібну нагороди вибороли харків'янки 30-річна Наталія Пустова та 24-річна Наталія Новікова, а бронзову медаль здобула 16-річна мукачівка Наталія Шозда, десятикласниця ЗОШ № 6.

В змаганнях юніорок (не старших 17-ти років) мукачівки "окупували" весь п'єдестал пошани: перемогла Анастасія Моїсеєва, другою фінішувала Олександра Золтан, третьою – Ангеліна Тупчієнко (всі – з ЗОШ № 1), а їх однокласник Артур Сватко впевнено переміг в змаганнях юніорів. Срібним призером в цій категорії став Олександр Колчанов, а бронзовим – Влад Мордасов (обоє з Чернівецької області). Бобовищенець Мирослав Гонак фінішував четвертим.

Наступного дня в естафетних змаганнях закарпатці стали чемпіонами як серед чоловічих (Дмитро Гаршанін та Руслан і Олександр Касьянови) так і серед жіночих команд (Олександра Золтан та Анастасія Моїсеєва). У змішаному класі у запеклій боротьбі на останніх кілометрах траси перемогу вирвали досвідчені харків'яни (Наталія Пустова і Євген Доля), юні мукачівці-юніори Наталія Шозда та Владислав Французов фінішували другими. Останню (срібну) медаль закарпатській збірній принесли Мирослав Гонак та Артур Сватко, що, пропустивши поперед себе буковинський дует,  фінішували другими в змаганнях юніорів.