Закарпатці сплатили уже понад 2 млрд грн податків

Загалом, за оперативними даними, до Зведеного бюджету в Закарпатській області за період січень-серпень 2015 року забезпечено сплату податків у розмірі понад 2 млрд 88 млн грн. З цієї суми трьома вище зазначеними податками забезпечено надходження майже 1 млрд 189 млн грн.

Якщо порівнювати надходження до бюджету, які, як відомо, відповідно до Бюджетного кодексу, класифікуються за такими розділами: податкові надходження; неподаткові надходження; доходи від операцій з капіталом; трансферти, то ми спостерігаємо значний ріст, більше ніж на 54% зросли саме податкові надходження. У минулому році за відповідний період цей показник становив 1 млрд 355 млн грн.

Варто зазначити, що до державної казни перераховано 987 млн грн податків, до місцевих бюджетів – майже 1 млрд 102 млн грн.

Фахівці ГУ ДФС у Закарпатській області зазначають, що втішним є рівень надходжень саме до місцевих скарбниць, адже це дає фінансові підстави для досягнення місцевими громадами власного розвитку та благополуччя,  – повідомляє Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...