Новини

Закарпатці привезли нагороди з чемпіонату зі спортивного орієнтування, що відбувся на Волині

Закарпатські орієнтувальники здобули 6 загальнокомандне місце з 41 команд у відкритому чемпіонаті Волинської області зі спортивного орієнтування.

Незважаючи на прохолодну погоду, ці старти зібрали у м. Луцьк кількасот учасників, серед яких були й представники Львівської, Івано-Франківської, Сумської, Чернівецької, Рівненської, Волинської, Житомирської, Закарпатської областей і м. Києва.

Центром змагань було село Гаразджа (Луцький р-н). У перший день учасники долали довгу дистанцію на лісовій місцевості, другого дня - середню дистанцію на відкритій місцевості (поле).

Гуртківці привезли додому 4 медалі: наймолодша учасниця у групі Ж-12 Анастасія Піскова завоювала золоту нагороду, у групі Ж-21 «срібло» отримала Юлія Янчук, у групі Ч-12 другим став Денис Кононов, а в групі Ч-16 бронзову нагороду здобув Андрій Василина, повідомляє Оргмасовий відділ ЗЦТКЕСУМ.