Закарпатці можуть здати кров для онкохворих дітей

Закарпатці можуть здати кров для онкохворих дітей

В ці хвилини закінчується здача крові чопськими прикордонниками, які вирішили відсвяткувати день своєї військової частини добрими справами та взяти участь в акції "Тижні здачі крові для онкохворої дитини", яка проходитиме в стінах Закарпатської обласної станції переливання по 17 лютого. 

У зв’язку з великою кількістю бажаючих здати кров в цей день, станція сама виїхала мобільною бригадою до прикордонного загону, де вже з самого ранку стояла черга до кроводач. Молоді хлопці та дівчата з посмішкою ділилися своєю кров’ю, даруючи нашим онкохворим шанс на життя. Біля 65 військовослужбовців погодилися взяти участь в заході. Крім того, кошти, які були надані в якості компенсації обіду після кроводачі, прикордонники пожертвували на лікування 5-річної онкохворої Гурцули Веронічки, що лікується в Обласній дитячій лікарні Мукачева.

Всіх небайдужих закарпатців теж запрошуємо взяти участь в «Тиждні здачі крові для онкохворої дитини» і допомогти хворим малюкам, адже рак – це хвороба, яка не вміє чекати, - пише команда волонтерів Закарпатського осередку ВМГО «Асоціація молодих донорів України». 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...