Закарпатську молодь запрошують на форум соціальної ради ООН

Закарпатську молодь запрошують на форум соціальної ради ООН

Міністерство молоді та спорту Україн оголосило конкурс заявок представників молоді України для участі у Молодіжному форумі Економічної і соціальної ради ООН (ECOSOC) щодо ролі молоді у програмі розвитку після 2015 року.


Молодіжний форум Економічної і соціальної ради ООН (ECOSOC) відбудеться 2-3 лютого 2015 року у м. Нью-Йорк та буде присвячений ролі молоді у формуванні та визначенні пріоритетів розвитку після 2015 року- 

До участі у Форумі запрошуються молоді люди віком від 15 до 29 років, які є представниками незалежних молодіжних організацій, членами Національних молодіжних рад, Парламентів та активної молоді, що обізнані з молодіжною політкою ООН та процесом формування програми розвитку після 2015 року (post-2015 development agenda), вільно володіють англійською мовою і можуть достойно представити свою країну у зазначеному заході.

Для участі у конкурсі необхідно до 30 листопада 2014 року направити резюме та мотиваційний лист англійською мовою на адресу: rcrr.office.ua@one.un.org.

Детальна інформація про Форум та критерії відбору учасників можна знайти тут.

Відбір представника молоді для участі у Форумі та усі витрати, пов'язані із участю у заході, покриваються системою ООН в Україні.

Loading...
Зображення користувача GuestSeeli.

guest test post
bbcode
html
http://googlee.te/ simple

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...