Закарпатських науковців запрошують до інноваційного проекту

Закарпатських науковців запрошують до інноваційного проекту

Національний контактний пункт за пріоритетними напрямами «Харчова безпека, стале сільське господарство, морські дослідження та біоекономіки» і «Здоров’я, демографічні зміни та добробут» при УжНУ провів Інформаційний день, присвячений Рамковій Програмі ЄС із досліджень та інновацій «Горизонт 2020».

Захід проходив за фінансової підтримки Міністерства освіти та науки України.

Єгор Дубинський, Національний координатор НКП України у програмі «Горизонт 2020» розповів, що участь у Рамковій програмі ЄС - це логічне продовження політики України, яка спрямована на євроінтеграцію. «В умовах бюджетної кризи фінансування науки буде скорочуватися, - каже Єгор Дубинський, - а «Горизонт 2020» - це не тільки можливість отримати європейські кошти на науку, але долучитися до європейських стандартів, європейського світогляду. Це важливий захід, що дає уявлення не тільки про окремі напрямки програми, а допоможе досягти синергії з іншими програмами. Бюджет програми складає понад 80 млрд. євро. Будь-яка програма для України буде відкрита, залежить тільки наскільки амбітні та кваліфіковані наші науковці».

Участь у програмі «Горизонт 2020» можуть брати науковці різної спеціалізації. Окремо Спільним Комітетом з науково-технічного співробітництва між Україною та ЄС визначені чотири пріоритетні напрямки: це технології матеріалознавства, біотехнології, питання транспорту та інформаційно-комунікаційні технології.

Детальніше про проект читайте тут. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...