Новини

Закарпатський нардеп хоче вдосконалити міграційне законодавство

Валерій Пацкан заявив, що очолюваний ним Комітет працюватиме над вдосконаленням міграційного законодавства.

Незважаючи на те, що сьогодні в парламенті дуже насичений день, адже представники трьох опозиційних сил з самого ранку блокують трибуну в знак протесту проти постійних порушень регламенту, представник партії УДАР Валерій Пацкан, який очолює парламентський Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, провів заплановану зустріч з Головою Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні Манфредом Профазі.

Під час зустрічі, сторони обговорили проблемні питання законодавчого врегулювання трудової міграції, протидії торгівлі людьми, ксенофобії і дискримінації прав нацменшин.

Валерій Пацкан заявив, що ці теми набули значної актуальності  і  запевнив Манфреда Профазі, що питання, що стосуватиметься міграції на законодавчому рівні будуть детально вивчатися Комітетом, а його висновки будуть зваженими:

«Для нас дуже важливими будуть також Ваші експертні висновки до законодавчих актів, які будуть пропонуватися нами в розрізі питань міграційної політики та протидії торгівлі людьми. На сьогодні в Комітет надійшло багато звернень від українців, які проживають за кордоном з проханням вдосконалити законодавство, зокрема, в питанні міграції», - наголосив Голова Комітету.

Голова Представництва розповів, що в Україні, спільно з органами виконавчої влади, реалізовуються 32 проекти, в тому числі, підтримка центру постраждалих від торгівлі людьми, дотримання прав етнічних корейців в Україні, а також допомога в евакуації українців з Сирії.

«Своєю роботою ми хочемо показати: міграція – для загального блага. І я хотів би, щоб до іноземців в Україні ставилися так, як ви хочете, щоб ставились до українців за кордоном», - сказав Манфред Профазі.

За його словами, Генеральний директор Міжнародної організації з міграції цього року вперше планує відвідати Україну.

 

Довідка:

Міжнародна організація з міграції— неурядова міжнародна організація, створена для розв'язання міграційних проблем.

Представництво Міжнародної організації з міграції почало працювати в Києві у 1996 році, коли Україна отримала статус країни-спостерігача Міжнародної організації з міграції.

2002 року Верховна Рада України ратифікувала угоду про членство України в організації. 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.