Закарпатські митники вилучили одяг з Італії на 200 тисяч гривень

На митному посту «Тиса» Закарпатської митниці ДФС припинено спробу ввезення на митну територію України брендового одягу без декларування.

В ході митного контролю транспортного засобу та речей громадянки України окрім задекларованих особистих речей митники виявили не вказаний в митній декларації та не заявлений при усному опитуванні товар іноземного виробництва, а саме: взуття жіноче в асортименті, іноземного виробництва, різних торговельних марок, різних моделей, розмірів та кольорів, загальною кількістю 43 пари, одяг для жінок та чоловіків асортименті різних торгових марок, різних розмірів та кольорів у загальній кількості 6 штук та дві жіночі сумки торговельної марки – «LOUIS VUITTON».

Виявлений товар знаходився серед особистих речей громадянки, доступ до нього нічим не утруднювався, однак громадянка не визнала його своєю власністю. За її словами товар її просив передати в Україну незнайомий чоловік.

Вартість частини виявленого товару згідно з ярликами на упаковці становить 176 239 грн, решта вилученого товару потребує додаткової оцінки із залученням спеціаліста-експерта.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 472 Митного кодексу України.

На підставі статті 511 Митного кодексу України за протоколом про порушення митних правил вилучено товари, що є безпосередніми предметами порушення митних правил вилучено, - повідомляє ДФС у Закарпатській області.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...