Закарпатські марафонці здобули перемоги у міжнародних змаганнях

Осінь виявилася багатою на спортивні події для вихованців Мукачівського клубу спортивного орієнтування «Товариш».

Дві медалі – срібну та бронзову – виборола у чемпіонатах Данії на середній та довгій дистанціях майстер спорту України Марія Семак, що останніми роками виступає за клуб «Фарум» з Копенгагена.

Успішно виступили наприкінці жовтня юні мукачівці й у Кремниці, що у середньовіччі була «золотою столицею» Європи (вона забезпечувала понад 90 відсотків європейського видобутку золота). Тут, за участю спортсменів з Австрії, Угорщини, Чехії та України, відбувся відкритий чемпіонат Словаччини у спринті та рейтингові старти зі спортивного орієнтування. Першою у своїй віковій категорії з середньої дистанції фінішувала 12-річна Ніна Цепурдей, її сестра Катерина зайняла четверте місце. Бронзову медаль за успішний виступ серед однолітків вручено й 9-річному Владиславу Цепурдею. В змаганнях серед дорослих з четвертим часом фінішувала Ніна Расчупкіна.

Дві головні нагороди вибороли закарпатці й у традиційних змаганнях з гірського бігу, що проходили на горі Сидорово у гірському масиві Велика Фатра неподалік Ружомберку. Перемогу на 13-кілометровій трасі здобув Сергій Расчупкін, срібну нагороду – Едуард Гапак з Ужгороду.

Задоволений своїм місцем і Сергій Бабич. У своїй віковій групі мукачівець показав 21-й результат на Королівському напівмарафоні, що проходив у польському Кракові. Всього ж 21-кілометрову трасу зуміли подолати майже 6 тисяч спортсменів.