Закарпатська облрада хоче підвищити іменні стипендії

На розгляд шостої сесії облради вноситься проект рішення «Про внесення змін до Програми розвитку регіональної вищої освіти на 2013 – 2017 роки».


Як наголошують розробники проекту, у зв’язку із переходом у 2017 році на нову систему призначення стипендій в Україні (рейтинговий підхід) необхідно здійснити перехід до нових розмірів виплати іменних стипендій облдержадміністрації та обласної ради студентам вищих навчальних закладів краю, що дасть змогу привести у відповідність з іншими видами стипендій та їх кореляції.

Таким чином, зміни стосуються підпунктів Положення про призначення іменних стипендій облдержадміністрації та обласної ради студентам вищих навчальних закладів області. У новій редакції це виглядає наступним чином: « Студентам вищих навчальних закладів І − ІІ рівнів акредитації по одній стипендії для кожного закладу у розмірі 1 400 гривень на місяць. Студентам вищих навчальних закладів ІІІ − ІV рівнів акредитації по одній стипендії для кожного факультету у розмірі 1 800 гривень на місяць».

Фінансове забезпечення виконання Програми здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету відповідно до Заходів та джерел фінансування Програми розвитку регіональної вищої освіти на 2013 − 2017 роки.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...