Закарпатки стали другими у змаганнях серед юних гандоблісток

Сьогодні, 2 квітня, в ужгородському спорткомплексі «Юність» відбулося закриття Всеукраїнських дитячо-юнацьких змагань з гандболу серед дівчат 1996-97 р. н.

Фінальний турнір Всеукраїнських дитячо-юнацьких змагань з гандболу в Ужгороді тривав протягом п’яти днів. Окрім місцевих спортсменок, до Закарпаття позмагатися за призові місця приїхали гандбольні команди із Львівської, Київської, Тернопільської, Херсонської областей та міста Києва.

«Не є випадковістю, що ці змагання проводяться саме на теренах Закарпаття, адже жіночий гандбол – особливий вид спорту для нашого краю. Маємо історію, традиції та суттєві здобутки у цій дисципліні: команду «Карпати» - чемпіона України, а також велику  кількість прихильників та уболівальників», - звернувся до спортсменок заступник голови облдержадміністрації Іван Качур.Іван Качур.

За результатом чотирьох турів перше місце виборола  команда Львівської області,  другу сходинку посіли господарі змагань  - гандболістки із Закарпаття, третє призове місце дісталося спортсменкам з Київської області.

Кращими гравцями турніру стали: Наталія Сабова (м. Львів) – 1 місце, Тетяна Кильч (Закарпатська обл.), Дар’я Чалая (м. Херсон), – повідомляє прес-центр ОДА.