Закарпастькі депутати вимагають скасувати абонплату за газ

Депутати Закарпатської облради звернулися до центральних орагнів влади з вимогою повністю скасувати введену з квітня абонплату за газ.

Таке рішення Закарпатська облрада прийняла сьогодні, 7 квітня, під час позачергової сесії.

«Приводом для скликання стала нова методика розрахунку вартості газу, затверджена 28 березня Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Ця методика передбачає введення фіксованої абонентської плати за газ незалежно від фактичних обсягів його споживання.Особливо вражаючим фактом є те, що закарпатці «чомусь» платитимуть найвищу (в розмірі 204 гривень) абонплату за газ порівняно з мешканцями інших областей. І це тільки тому, що наша область є найбільш «економною» в питаннях споживання газу», - наголосив голова облради Михайло Рівіс.

Напередодні були подані  два проекти звернень: один - від представників фракцій КМКС, БПП, «Відродження» та «Опозиційний блок», інший – від Фракції «Єдиний Центр». Ці два проекти  рішень були заздалегідь опубліковані на сайті обласної ради, - повідомляє прес-служба Закарпатської обласної ради.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...