За тиждень на Закарпатті зафіксовано більше 60 крадіжок електроенергії

ПАТ «Закарпаттяобленерго» інформує, що за період з 13 березняпо 19березняпоточного року працівниками Товариства виявлено 63 факти крадіжок електричної енергії.

Зокрема, було складено  53Акти про порушення Правил серед населення та 10 Актів – в юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо).

Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення впродовж минулого тижня було виявлено у Тячівському та Виноградівськомурайонах(по7 та 6 порушень відповідно). При цьому найчастіше незаконно споживали електроенергію шляхом пошкодження та зриву пломб на засобі обліку,а також способом втручання в роботу засобу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло та інше).

У юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо) факти крадіжок було виявлено у9-ти районах, із яких найбільше у м. Ужгороді(2 порушень відповідно). При цьому найпопулярнішим порушенням (у 9-ти випадках)залишається втручання в роботу засобу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло та інше).

Також упродовж минулого тижня Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів на загальну суму 445,04 тис.грн, із яких:

у побуті –на суму 405,07тис. грн;

у юридичному секторі– на суму 39,97 тис. Грн, - повідомляє прес-служба ПАТ «Закарпаттяобленерго».

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...