З кордону жінка з дитиною потрапила у руки правоохоронців

У пункт пропуску «Тиса» на виїзд з України прибула наша співвітчизниця, яка разом з дворічною донькою прямувала в Італію. На контроль  разом з паспортними документами жінка пред’явила заяву батька про згоду на вивіз дитини за кордон, отриману в генеральному Консульстві України у Мілані. Проте, у ході додаткового вивчення документів прикордонники встановили, що надана заява є недійсною, оскільки була отримана у незаконний спосіб.

З’ясувалось, що документ жінка отримала від незнайомця, телефон якого, на її прохання, дав нібито товариш. За грошову винагороду жінка отримала документ, що начебто підтверджує згоду батька, який на той час теж перебував за кордоном, на вивіз неповнолітньої доньки до країн Європейського Союзу.

У результаті жінку з дитиною передано представникам Національної поліції для проведення подальших слідчих дій.

Крім того, за даним фактом охоронці кордону надіслали до Ужгородського відділу поліції у Закарпатській області повідомлення про виявлення можливого кримінального правопорушення за ст.4 ст.358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів».

Прес-служба Чопського прикордонного загону

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...