Як перебороти страх на ринку Форекс

Як перебороти страх на ринку Форекс

Одним з найбільш важливих і визначальних чинників успіху на валютному ринку Форекс є характер трейдера і його психологічні особливості. Стресостійкість цінується тут понад усе.

Хвилювання, яке відчуває гравець на Форекс, включає в себе тисячі різних емоцій. Таких як: нетерпимість, жадібність, азарт. Але найголовніша з них, яка частіше за всіх інших стоїть на шляху до успіху, — це страх. Нижче ми розповімо, яким буває страх, які його причини, і як його подолати.

 Яким буває страх?

 Як тільки новачок починає реальну торгівлю на платформі, перше, з чим він стикається, це страх незвіданого.

 Причиною виникнення цього страху є відсутність досвіду, незнання всіх законів і тонкощів ринку. У погано підготовлених трейдерів проблеми можуть виникати ще на етапі знайомства з терміналом, не кажучи вже про сам процес відкриття угод і використання різних інструментів.

На цьому етапі можуть бути допущені фатальні помилки, які призведуть до повної втрати капіталу і розчарування новачка в обраному ним способу заробітку.

 Щоб цього не сталося, треба просто не лінуватися, а добре підготуватися до майбутньої торгівлі. Для цього можна простудіювати як можна більше авторитетних ресурсів і форумів про Форекс, вивчити термінологію, особливо ту, що стосується обраного напряму (торгівля валютою, акціями, інвестування). Корисним також буде випробування знань на демонстраційному рахунку торгової платформи Metatrader 4 AU. Так можна зрозуміти свої слабкості і відпрацювати їх перед тим, як починати торгувати на реальному рахунку.

 Другий вид страху, який відчувають всі трейдери без винятку, це страх втратити свій капіта. Його причиною є раніше отриманий негативний досвід, або гра на значні грошові суми.

 Зосередженість на негативному досвіді не зберігає капітал, а скоріше заважає трейдеру розгледіти дійсно сприятливі умови для укладання угоди. При боязні втрати грошей, він може просто пропустити повз себе інформацію про майбутні зростання валюти і не укласти вигідну угоду. Слід також пам'ятати, що умови на ринку змінюються кожну хвилину. І те, що позбавило трейдера капіталу вчора, сьогодні може стати його щасливим квитком.

 Відкриття угод на великі суми змушує трейдера хвилюватися не менше. Він відчуває великий тиск, так як втрата великої суми може позбавити його можливості торгувати далі. Проте рішення у такому випадку є.

 Як побороти страх?

 Ще не придумали методів і способів подолання трейдерського страху які були на 100 відсотків ефективними. Проте ми маємо пару нескладних порад, які допоможуть знизити ризики, та дозволять вам відчувати себе на ринку більш спокійно.

 Перше кредитне плече тільки для досвідчених гравців. Початківцям на ринку Форекс краще не ризикувати великими сумами. Краще залишити можливість використовувати кредитне плече для відпрацьованих і ефективних торговельних стратегій.

 Друге — це правильне управління капіталом. Автори хороших торгових стратегій ніколи не радять відкривати угоди на весь наявний депозит. Завжди потрібно залишати щось про запас, розділяти капітал і оперувати окремими його частинами. Так у трейдера завжди залишається певна сума для наступної угоди.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...