ВООЗ назвала найбільш небезпечні для людини бактерії

Оприлюднений перелік планують обговорити напередодні саміту "Великої двадцятки" у Німеччині. Так фахівці намагаються нагадати урядовцям із різних країн про необхідність пошуку нових засобів лікування, йдеться на ВВС.

Апробовані ліки можуть не діяти на нові інфекції, а отже вони поширюватимуться. Експерти ВООЗ сформували список бактерій з огляду на вже наявні показики смертності та поширеності інфекцій.

Критично небезпечними є бактерії, які можуть спричинювати серйозні інфекції крові та легень: Acinetobacter baumannii (стійка до карбапенему), Pseudomonas aeruginosa (стійка до карбапенему), Enterobacteriaceae, зокрема Klebsiella, E. coli, Serratia та Proteus (стійка до карбапенему).

Високий рівень пріоритету зберігається для мікроорганізмів: Enterococcus faecium – стійкий до сильного антибіотика ванкоміцину;  Золотистий стафілокок (резистентний до метициліну), Helicobacter pylori (стійкий до кларитроміцину), Сальмонела (стійка до флуорохінолону), Neisseria gonorrhoeae (резистентна до цефалоспорину).

Меншу загрозу, ніж попередні 2 категорії, становлять такі небезпечні бактерії: Пневмокок, який виробив стійкість до пеніциліну; Гемофільна паличка (резистентна до ампіциліну); Шигела (стійка до фторхінолону).

Вони спричинюють менінгіти, зараження крові, шкірні інфекції, складні розлади шлунково-кишкового тракту, ниркову недостатність.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...