Водники розповіли, як уникнути повторного підтоплення у Білій Церкві, що на Рахівщині

Водники розповіли, як уникнути повторного підтоплення у Білій Церкві, що на Рахівщині

У Басейновому управлінні водних ресурсів річки Тиса дослідили територію, яку підтопило через недавню зливу.

Як відомо, внаслідок проходження стихійної дощової зливи 21 травня., яка супроводжувалась грозою та випаданням граду і продовжувалась 1 годину 20 хвилин, була затоплена і підтоплена значна територія с. Біла Церква Рахівського району.

У результаті стихії були затоплені та частково замулені житлові будинки, підсобні приміщення, дворогосподарства та городи, колодязі. Орієнтовно підтопило 365 дворогосподарств з населенням 1100 мешканців та близбко 30 га. території села.

Існуюча мережа водовідвідних каналів, труб, лодків, кюветів не спроможна безаварійно пропустити кількість опадів, що випала в процесі дощу. Через великий об’єм зливової води піднявся рівень води у водовідвідних каналах, відбувся перелив води на дворогосподарства громадян і у деяких випадках у житлові приміщення.

Крім працівників Тячівського МУВГ в обстеженні взяли участь представники районних органів влади та місцевого самоврядування. Тячівським МУВГ запропоновано Рахівській районній державній адміністрації для запобігання затоплення в майбутньому через низьку пропускну спроможність звужених кюветів, провести розчистку водовідвідних каналів та побудувати дві водопропускні труби під центральною автодорогою Мукачево-Рогатин на 126 км+600 та 127км+200.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...