Новини

Вода в Ужгороді відповідає санітарним вимогам, – Водоканал

КП «Водоканал» спростував інформацію про те, що якість питної води в Ужгороді не відповідає санітарним вимогам.

У адміністрації комунального підприємства стверджують, що деякі комерційні підприємства м. Ужгорода  метою діяльності яких є  отримання прибутку, надає мешканцям міста неправдиві відомості щодо якості питної води, яка подається до їх помешкань, а саме: присутність залишкових нафтопродуктів, підвищений рівень марганцю та інших речовин, після чого пропонує цим самим мешканцям встановити індивідуальне фільтруюче обладнання, що нібито вирішить питання якості води раз і назавжди, зрозуміло, за кошти мешканців.

Згідно із затвердженою санітарною службою міста робочою програмою, якість питної води контролюється атестованою хіміко-бактеріологічною лабораторією Водоканалу по 34 хімічним та 4 бактеріологічним показникам. За результатами досліджень питна вода відповідає вимогам ДержСанПіН 2.2.4-171-10. Окрім цього, проводиться контроль якості води у розподільній мережі Ужгорода, і таких точок контролю по місту є 90. Також контроль за якістю питної води проводять санітарні служби міста та області за розширеною програмою.

Комунальне підприємство за зверненнями громадян  може проводити дослідження питної води, яка подається до їх помешкань. Мешканцям вулиці Сечені , на їх особисті звернення можемо провести додатковий аналіз питної води з оплатою проведених аналізів згідно калькуляцій, – йдеться у повідомленні КП «Водоканал».  

«Ще раз наголошуємо, що метою діяльності комерційних підприємств є отримання прибутків від реалізації та встановлення фільтрів для додаткової очистки питної води.  Тому спотворення інформації  та психологічний тиск на мешканців міста  направлений на  отримання додаткового прибутку комерційної структури. Такі дії компрометують не тільки ділову репутацію комунального підприємства, а  і  діяльність всієї виконавчої влади обласного центру», – кажуть в адміністрації КП «Водоканал м. Ужгорода».

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.